برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: فکر نمی‌کردم فرامرزی بی‌تقوایی کند

جمعه، ۱۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۹ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه سپاهان گفت: تنها نفری که بدون نظر کرانچار آوردم فرامرزی بود و فکر نمی‌کردم او بی‌تقوایی کند.

علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی در مورد صحبت های محمد فرامرزی سرپرست تیم سپاهان مبنی بر اینکه بازیکنان با نظر رحیمی جذب این تیم شده اند، اظهار داشت: در این مدتی که از سپاهان جدا شدم صحبتی در مورد این تیم انجام ندادم و همیشه هم آرزو می کنم که سپاهان موفق باشد و البته که این تیم را دوست دارم.

وی افزود: پیش از فصل سمیعی نژاد که همیشه همراه تیم بود و از هیچ کمکی برای موفقیت تیم دریغ نمی کرد از من خواست تیم را بر اساس قهرمانی در ۳ جام ببندم. وقتی چنین دستوری به من داده شد به کادرفنی اعلام کردم برای تقویت تیم هر بازیکنی که بخواهند وارد مذاکره می شوم و تمام تلاش خود را برای جذب آنها می کنم. خوشبختانه هیئت مدیره هم کاملا با باشگاه هماهنگ بودند و می گفتند برای پرداخت مطالبات مشکلی ندارند. تمام افرادی که جذب تیم شدند صددرصد با نظر کادرفنی بود و من به تمامی این بازیکنانی که جذب کردم افتخار می کنم و همیشه گفته ام و باز هم می گویم که این بازیکنان از بهترین های ایران هستند و سپاهان از لحاظ نفری بهترین تیم ایران است.

رحیمی ادامه داد: هیچ یک از این نفرات فعلی سپاهان با نظر شخصی بنده به این تیم نیامده اند و باید از سمیعی نژاد هم تشکر کنم که در مدت حضورم در سپاهان از هیچ کمکی دریغ نکرد و همیشه از من و برنامه هایی که داشتم حمایت کرد. من فقط یک نفر را بدون هماهنگی کرانچار به مجموعه سپاهان آوردم و آن هم خود محمد فرامرزی بود. فکر نمی کردم فرامرزی این بی تقوایی را کند و چنین صحبتی را بگوید. این درست نیست وقتی می بازیم به دنبال دیگران باشیم و وقتی می بریم فقط خودمان را مطرح کنیم. برد و باخت در فوتبال طبیعی است. به جای چنین صحبت هایی باید دست به دست هم دهند تا تیم به موفقیت برسد.

مدیرعامل پیشین سپاهان خاطرنشان کرد: اگر کرانچار بگوید که بازیکنی فقط با نظر من آمده است من تکذیب نمی کنم. من معتقدم همه باید در خدمت کادرفنی باشیم. این را هم خدمت فرامرزی بگویم که بنده استعفا ندادم و بلکه قراردادم با این باشگاه تمام شد و به دلایلی که بعدا می گویم نخواستم این قرارداد تمدید شود. ۱۰۰ بار دیگر می گویم که به بازیکنان جذب شده سپاهان افتخار می کنم.

رحیمی در خصوص اینکه گفته می شود در جذب بازیکنان محمرم نویدکیا هم نقش داشته است،گفت: با قاطعیت می گویم که یک بازیکن هم توسط نویدکیا به سپاهان نیامده است و من هرگاه برای جذب بازیکنی به مشکل می خوردم از اعتابر نویدکیا استفاده کرده و از او می خواستم که به من کمک کند. او فقط به من کمک کرد و فقط دردسر صحبت با برخی از بازیکنان را به او انداختم و او یک بازیکن هم نیاورده است و این حرفها کذب است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391