برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رمضانی: صد درصد بازیکنان جریمه خواهند شد

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه پاس گفت: بازیکنان پاس به علت عملکردی که مقابل البدر بندر کنگ داشتند صددرصد جریمه خواهند شد.

عبدالحمید رمضانی

عبدالحمید رمضانی در خصوص شکست پاس مقابل البدر بندر کنگ عنوان کرد: زمانی که بازیکنانم نمی‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند من چه کاری می‌توانم انجام دهم شک نکنید که آنها را جریمه می‌کنم. برخی بازیکنان ما مثل اینکه نمی‌دانند پیراهن چه تیم با قدمتی را پوشیده‌اند باید آنها را آگاه کنیم.

وی در مورد اینکه چقدر بازیکنان را جریمه خواهد کرد، تصریح کرد: هم‌اکنون عصبانی هستم و نمی‌توانم مبلغی بگویم ما که به بازیکنان پولی ندادیم اما برای این بازی آنها را حتماً جریمه می‌کنم. دو بازیکن تیم را صد درصد جریمه خواهم کرد تا زمانی که من مدیرعامل باشگاه هستم با کسی شوخی ندارم حتی اگر برادرم باشد. زمانی که بازیکنان از طریق صحبت و راه متوجه نمی‌شوند باید از بیراهه آنها را آگاه کنیم.

مدیرعامل باشگاه پاس، در مورد اینکه حکم کمیته استیناف در خصوص تیم فوتبال البدر صادر شده اما دبیرکل آن را ابلاغ نمی‌کند و در صورت سقوط این تیم به لیگ دسته دو نتیجه تمام بازی‌ها باز خواهد گشت، گفت: ما در طول هفته تکلیف خود را نمی‌دانستیم. یک مقام مسئول در فدراسیون می‌گفت این بازی انجام نمی‌شود و البدر به لیگ دسته دو سقوط می‌کند و یکی دیگر آن را تکذیب می‌کرد. البته در اینجا باید از سرمایه‌گذاری البدر تشکر کنم که در منطقه محروم شرایط ویژه‌ای را برای این تیم به وجود آورده است چمن خوب و ورزشگاه مناسبی را برای تیم فراهم کرده است اما اگر قرار است این تیم به لیگ دسته دو سقوط کند این هزینه‌هایی که ما انجام داده‌ایم و مصدومانی که در این بازی برای ما باقی ماند چه کسی انجام می‌دهد.

رمضانی یادآور شد: این رویه پسندیده نیست حالا یک روز سپ بلاتر به ایران می‌آید، خدای ناکرده روز آخر زمان نشده است که همه به دنبال بخشیده شدن گناهانمان باشیم. مگر قرار است بلاتر چه کاری را انجام دهد که همه مسائل فوتبال را کنار گذاشتیم آمدن او خوب است اما نباید همه زندگی خود را تعطیل کنیم. فدراسیونی که مقام اول آسیا را کسب می‌کند نباید چنین احکامی را اینگونه نادیده بگیرد. تصور من بر این است که فضای فوتبال ما مانند جزیره‌ای شده که هرکسی کار خود را انجام می‌دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391