برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازدید مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از مرکز علمی - کاربردی پرسپولیس

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۷ — باشگاه خبرنگاران

شست هیات امنای مرکز علمی کاربردی پرسپولیس با حضور اعضای هیات امنا، ظهر روز دوشنبه ششم آبان در دفتر ریاست مرکز علمی کاربردی پرسپولیس تشکیل شد.

نشست هیات امنای مرکز علمی کاربردی پرسپولیس با حضور جعفر اشرف کاشانی رئیس، محمد رویانیان، داریوش سودی و علیرضا اسماعیلی اعضای هیات امنا، ظهر روز دوشنبه ششم آبان در دفتر ریاست مرکز علمی کاربردی پرسپولیس تشکیل شد.

در ابتدای این نشست مدیر عامل باشگاه پرسپولیس عملکرد این مرکز را موفقیت آمیز خواند و گفت: کاری که در این مدت در مرکز انجام شده است بسیار ارزنده و قابل تحسین می‌باشد.

در ادامه این نشست، غلامحسین علیزاده قائم مقام مرکز علمی کاربردی پرسپولیس گزارشی در خصوص چشم انداز مرکز در سه مرحله کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه کرد و در خصوص مسائل مرکز بحث و گفتگو انجام شد.

در پایان این نشست مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از کلاس آمار و روش تحقیق رشته روانشناسی ورزشی بازدید کرد و خطاب به دانشجویان خاطرنشان کرد: شما برای کسب علم و دانش تلاش می‌کنید و این همانا رسالت واقعی و فلسفه انسانیت می‌باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391