برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: آقای صالحی! اگر رای عادلانه بود می پذیرفتیم، از شکایت از کریمی خبر ندارم

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۷ — ایسنا

محمد رویانیان می گوید باشگاه پرسپولیس رای کمیته استیناف را نمی پذیرد و اعاده دادرسی خواهد کرد.

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره تایید رای کمیته انصباطی مبنی بر کسر یک امتیاز از دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی از سوی کمیته استیناف اظهار کرد: ما به هیچ وجه این رای را قبول نداریم. اگر مطمئن بودیم که در این رای حق ما رعایت شده با تمام تواضع آن را قبول می کردیم اما اینگونه نیست.

او ادامه داد: ما حتما نسبت به رای کمیته استیناف اعاده دادرسی می کنیم. از رئیس فدراسیون فوتبال هم می خواهم که به طور جدی به این موضوع رسیدگی کند. اگر فقط یک بار فیلم را بازبینی کمی کردند متوجه می شدند که

تماشاگران چه تیمی فحاشی کرده اند.

رویانیان با اشاره به اینکه باشگاه پرسپولیس از حرکات خلاف و ناهنجار به شدت متنفر است، گفت: تنفر ما وقتی بیشتر می شود که این حرکت از سوی افرادی که خودشان صادرکننده رای هستند سر بزند. با این رای آدم هم متاثر

و هم متنفر می شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این صحبت صالحی رئیس کمیته استیناف که استعفای رویانیان در مواجهه با این رای به نوعی ایجاد اغتشاش است به ایسنا، گفت: آقای صالحی مطمئن باشد که ما رای عادلانه کمیته استیناف را می پذیریم اما ظلم روشن و عینی که در حق پرسپولیس شده است را قبول نداریم. رفتار هواداران ما نسبت هواداران آن تیم هایی که از با کسر امتیاز مواجه شده اند اصلا قابل مقایسه نبود. تماشاگران پرسپولیس ۸۵

دقیقه خویشتن‌داری کردند در حالی که هواداران تیم رقیب ۹۰ دقیقه فحاشی کردند. چطور است که هیچ برخوردی با آنها نمی شود؟ اما از ما امتیاز کسر کرده اند که در واقع محروم کردن هواداران ماست.

او گفت: ما با آن تعداد انگشت شمار هوادارنما هم قطعا برخورد می کنیم. اما رای کمیته استیناف را نمی پذیریم. حداقل از این کمیته انتظار رعایت انصاف و عدالت را داشتیم. ما تا آخر این پرونده را پیگیری می کنیم تا حقی از پرسپولیس ضایع نشود.

رویانیان همچنین درباره خبر شکایت باشگاه پرسپولیس از علی کریمی گفت: اینکه ایشان تخریبی صحبت کرده و حق شکایت برای ما محفوظ است بماند اما من خبری از این شکایت ندارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391