برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: برای تقویت پرسپولیس تلاش می‌کنیم، خانزاده موافق حضور در ذوب آهن بود

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۰ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پیگیر انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس بودند و با پیگیری هایی که انجام دادیم او به پرسپولیس پیوست.

علی دایی و محمد رویانیان

محمد رویانیان درباره نقل و انتقال بازیکنان بین باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس گفت: باشگاه ذوب آهن از مدت‌ها پیش درخواست جذب محمدرضا خانزاده را داده بود. ما با انتقال این مدافع ملی پوش و با استعداد موافق نبودیم. پس از آن مذاکراتی انجام شد برای معاوضه محسن مسلمان و میلاد غریبی. ما به اصفهان رفتیم و میهمان باشگاه ذوب آهن و آقای آذری بودیم. در آنجا مذاکرات انجام شد و توافقات ابتدایی به دست آمد. پس از آن در تهران با یکدیگر مذاکره کردیم و همه چیز نهایی شده بود اما خبرهایی منتشر می‌شد مبنی بر اینکه باشگاه های دیگر خواهان مسلمان شده اند و این کمی هواداران را نگران کرده بود اما ما مطمئن بودیم که این انتقال انجام خواهد شد چرا که به قول و قراری که با باشگاه ذوب آهن و بازیکن داشتیم اطمینان کرده بودیم و این اطمینان با توجه به علاقه مندی مسلمان به پرسپولیس و خصوصیات آقای آذری بی دلیل نبود.

وی درباره جدایی خانزاده و غریبی از پرسپولیس و حضورشان در پرسپولیس گفت: باید بگویم محمدرضا خانزاده مدافع ملی پوش ما در بحث معاوضه بازیکنان نقشی نداشته و او بر اساس درخواست جداگانه به تیم فوتبال ذوب آهن منتقل شده اما مسلمان و غریبی با یکدیگر معاوضه شده‌اند. خانزاده و غریبی دو سرمایه گرانقدر باشگاه پرسپولیس هستند که ما با انتقال قرضی آنها موافقت کرده ایم. آقای غریبی در ذوب آهن فرصت بازی خواهد داشت و چون با ما قرارداد دارد پس از پایان فصل تحت قرارداد با پرسپولیس خواهند بود. همچنین آقای خانزاده دیدگاه‌ها و نظراتی داشت که آقای آذری با ایشان مفصل صحبت کردند و ایشان موافقت خود را با پیوستن قرضی به ذوب آهن اعلام داشت. به هر حال هواداران در طی یکی، دو فصل اخیر همواره خواهان جذب مسلمان بودند و در این میان آقای دایی سرمربی پرسپولیس در لیست نقل و انتقالات نیم فصل خود خواهان جذب این بازیکن توانمند شده بودند. ما خوشحالیم که به خواسته سرمربی تیم عمل کردیم و هواداران هم بازیکنی که دوست داشتند به پرسپولیس بیاید را از این پس در تیم محبوب خود خواهند دید.

محمد رویانیان درباره سایر نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل گفت: برخی باشگاه‌ها خواستار برخی بازیکنان ما شده‌اند که ما نظرات سرمربی تیم را در این‌باره و این که کدام بازیکنان را حفظ کنیم دریافت کرده‌ایم و بر اساس سیاست‌ها و خواسته‌های سرمربی تیم برای جذب بازیکنان اقدام خواهیم کرد. همچنین ما یک بازیکن دیگر نیز جذب خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391