برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیر حسین صادقی از استقلال می رود؟

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۱ — گل

ظاهرا شرایط برای این مدافع باتجربه آبی‌ها بعد از آن مصاحبه کنایه دار درباره رحمتی و صعود تیم ملی به جام جهانی کاملا تغییر کرده است

امیر حسین  صادقی

همیشه اینطور نیست که بازیکنان ناراضیاز نیمکت نشینی و آنهایی که در تفکرات فنیسرمربی تیم شان جایی ندارند در نیم فصل ساز جدایی کوک کنند.گاهی اوقات حتی بازیکنان اصلی و فیکس هم به یکبارهو به خاطر مسائلی غیر فنی خواستار جدایی از تیم شان می شوندکه البته تعدادشان هم زیاد نیست.

یکی از این بازیکنانامیر حسین صادقی است که از ۱۴ بازی تیمش در لیگفقط دو تا را از دست داده و در دوازده بازی دیگر هم فیکس بوده هم اینکه اصلا تعویض نشده است.

با این شرایط این روزها شایعاتی در خصوص خروج احتمالی او از جمع آبی‌ها به گوش می رسد.ظاهرا شرایط برای این مدافع باتجربهآبی‌ها بعد از آن مصاحبه کنایه دار درباره رحمتی و صعود تیم ملی به جام جهانیکاملا تغییر کرده است .

مصاحبهامیر حسیندر آن مقطع ناراحتی رحمتی را به همراه داشت و البتهبا برخورد امیر قلعه نویی هم مواجه شد.حتی برخی از همبازیان صادقی در استقلال مثل اکبرپور و عمران زاده هم به این مصاحبه واکنش نشان دادند تا صادقی در تیم باشگاهی اشتنها شود.

هرچند در گذشته شنیده بودیمکه برخی بازیکنان استقلال به خاطر رابطه خوبقلعه نویی با صادقی او را پسر امیر خطاب می کننداما در هفته های اخیر قلعه نویی بارهادر تمرینات و بازی‌ها بر سرمدافع ملی پوشش فریاد زدهوباید دید با سرد شدن رابطهاین دو نفر آیا صادقیاز تیم محبوبش جدا خواهد شد یا نه.

البته فعلا صادقی همراه تم ملی به تایلند رفته و طبیعی است که شایعات در خصوص او زیاد نباشد اما گفته می شوداگر این بازیکن از استقلال جدا شود قلعه نویی دنبال این است تا فرشید طالبی را از تراکتور به جایصادقی به خدمت بگیرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391