برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: بعضی حساسیت‌ها فراتر از احکام است

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸ — باشگاه خبرنگاران

معاون حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: بعضی حساسیت‌ها درباره اجرای احکام فدراسیون فوتبال فراتر از قانون است.

محمود سالارکیا، پیرامون مسائل مطرح شده درباره حضور محمد مولایی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: حکم تعلیق صادره برای مولایی فعالیت‌های او در فضای رسمی فوتبال را شامل می‌شود و قرار نیست با یک حکم، فرد از زندگی ساقط شود. طبق آن حکم فعالیت ایشان در بازی‌های رسمی به حالت تعلیق در آمده است.

حکم صادره فعالیت‌هایی را شامل می‌شود که زیر نظر تشکیلات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود و بعضی حساسیت‌ها فراتر از قانون است.

سالارکیا درباره آئین‌نامه جدید انضباطی فدراسیون فوتبال نیز تصریح کرد: اگر آئین نامه جدید در نشست مجمع به تائید اعضاء رسیده است، از هم اکنون قانون لازم الاجرا است و باید در رسیدگی به آن استناد شود. اگر اعضای مجمع به آن رأی داده باشند که اینطور شنیده می‌شود، با توجه به اینکه حکم کمیته انضباطی قبل از رأی استیناف قطعی نیست باید در جلسات استیناف به آئین نامه معتبر زمان برگزاری جلسات، استناد شود.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در پایان افزود: البته همانطور که پیش از این گفتم در لایحه دفاعیه ما برای موضوع کسر امتیاز، نکته اصلی این است که در بند مورد استناد چه در آئین نامه قبلی و چه در آئین نامه جدید، اصلا موضوع کسر امتیاز قرار ندارد که چنین حکمی صادره شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391