برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا:کسر امتیاز پرسپولیس را قبول نداریم

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۹ — تسنیم

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به تایید حکم کسر امتیاز از این تیم اعتراض کرد.

محمود   سالار‌کیا

محمود سالارکیا در واکنش به تایید کسر امتیاز پرسپولیس از سوی کمیته استینافعنوان کرد: وقتی کمیته استیناف رایی در خصوص محرومیت فردی تایید می‌کند دیگر قابل اعتراض نیست اما ما روی بحث کسر امتیاز حرف داریم.

وی ادامه داد: برخی از تیم‌ها رفتار بدتر از این داشتند و از سوی کمیته انضباطی جریمه نشدند اما زمانی که خود داور و کمک داور می‌گویند به ما توهینی نشده باز هم از پرسپولیس امتیاز کسر می‌کنند. اعتقاد داریم آئین‌نامه کمیته انضباطی مشکل دارد و وحی منزل نیست چون مقدور نیست که تمام سکوها توسط باشگاه کنترل شود و کار بسیار سختی است. ضمن اینکه در آئین‌نامه پیش از جریمه کسر امتیاز ۴ مورد و تذکر پیش‌بینی شده و پس از آن کسر امتیاز مدنظر قرار گرفته است.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: شاید برخی‌ها روی سکو بخواهند به صورت عمدی کاری کنند تا تیمی محروم شود اما هوادار واقعی هم این قضیه را قبول ندارد چون نمی‌شود اتفاقات روی سکو را کنترل کرد. قطعا هواداران پرسپولیس هم این حکم را قبول نمی‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391