برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی:نبی باید کسر یک امتیاز را رسانه ای کند

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۰ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تأیید کسر یک امتیاز از باشگاه پرسپولیس گفت: رأی در خصوص کسر یک امتیاز تأیید شده اما دبیر کل فدراسیون عهده دار رسانه‌‌ای کردن آن است.

صالحی اظهار داشت: حکم کسر امتیاز از باشگاه پرسپولیس تایید شده است و باید ابتدا به دبیرکل کمیته انضباطی ارجاع داده و پس از تأیید آن‌ها، دوباره بر کمیته استیناف بازگردانده شود و پس از امضای ما توسط دبیر کل فدراسیون رسانه‌ای شود.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تأیید کسر امتیاز توسط سایت‌های دیگر افزود: واقعاً نمی دانم این خبر چگونه رسانه‌ای شده است در صورتی که نبی باید ابتدا آن را رسانه‌ای کند و پس از آن این خبر توسط افراد مسئول دیگر رسانه‌ای شود.

وی در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به این رأی تصریح کرد: هیچ اعتراضی به رأی صادر شده وارد نیست و حکم قطعی است و نظر کمیته استیناف تغییر نخواهد کرد.

صالحی در خصوص شکایت قرمزپوشان به فیفا گفت: دقیقاً نمی دانم که باشگاه‌ها به کدام مرجع می توانند شکایت کنند که صلاحیت رسیدگی به این موارد را داشته باشد.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تعویق حکم به دلیل حضور بلاتر افزود: اصلاً چنین خبری صحت ندارد و این حکم یک هفته پیش اعلام شده بود اما به دلیل اینکه حکم باید ابتدا به دبیرکل کمیته انضباطی و پس از آن دوباره به ما ارجاع داده شود ۱۰ روز طول می کشد و اصلاً حضور بلاتر دلیلی بر دیرکرد ابلاغ این حکم نبوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391