برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی: صحبت نصیرزاده در حد پیشنهاد بوده

جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۹ — فارس

رئیس کمیته استیناف گفت: صحبتی که نصیرزاده مبنی بر بخشش کسر امتیاز کرده است در حد پیشنهاد بوده است.

علیرضا صالحی در خصوص صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده مبنی بر اینکه کمیته استیناف امتیازات کسر شده از تیم‌ها را بازگرداند چرا که طبق آیین‌نامه فیفا قانونی برای کسر امتیاز از تیم‌ها به علت فحاشی تماشاگران وجود ندارد، اظهار داشت: منظور نصیرزاده یک پیشنهاد بوده، او با اشاره به آیین‌نامه فیفا این موضوع را اعلام کرده است، آیین‌نامه جدیدی هم که تنظیم شده است اگر در روز دوشنبه تصویب شود قابل اجرا خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به آیین‌نامه فعلی این رای صادر شده است و امکان تجدید نظر آن وجود ندارد زیرا طبق این آیین‌نامه دو بار می‌توان به رایی رسیدگی کرد. یکی زمانی که اعتراضی صورت می‌گیرد و دیگری در زمان اینکه اعاده دادرسی شود. اعتراض صورت گرفته و نمی‌توان مجددا اعتراض کرد. برای اعاده دادرسی هم یک هفته زمان در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته استیناف در مورد اینکه آیا اگر آیین‌نامه جدید تصویب شود، می‌توان امتیاز کسر شده از تیم‌ها را بازگرداند، گفت: نمی‌دانم چرا نصیرزاده این حرف را زده است، بهتر است از خود او بپرسید که با کدام ماده از آیین‌نامه می‌توان این رای را بازگرداند، او از کلمه تجدید نظر استفاده کرد در حالی که در آیین‌نامه فعلی این موضوع امکان‌پذیر نیست زیرا یک‌بار صورت گرفته است، آیین‌نامه جدید هم نصیرزاده تدوین کرده و درباره اطلاعات آن در جریان نیستم.

صالحی در مورد رأیی که برای محرومیت دایی و مایلی‌کهن صادر شده بود، گفت: طبق قانون محرومیت‌های خاص جلسه قطعی است و قابل اعتراض نیست به همین دلیل دایی از زمانی که این رأی صادر شد، محرومیتش آغاز شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391