برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی: رویانیان قبل از اظهار نظر قوانین را مطالعه کند

چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۹ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته استیناف گفت: کمیته استیناف مرجع رسیدگی به اعتراضات نسبت به حکم صادر شده است. محکوم علیه یعنی باشگاه پرسپولیس باید اعتراضش نسبت به رفتار تماشاگران تیم حریف را به کمیته انضباطی ارائه کند.


صالحی رئیس کمیته استیناف افزود: بر این اساس باشگاه پرسپولیس باید فیلم بازی را به کمیته انضباطی بدهد تا این کمیته رأی بدهد. بعد باشگاه پرسپولیس پس از صدور حکم کمیته انضباطی می تواند به کمیته استیناف اعتراض کند.

صالحی در ادامه اظهار داشت: اگر باشگاه پرسپولیس نسبت به رفتار تماشاگران داماش ادعایی دارد باید به کمیته انضباطی اعتراض کند و کمیته استیناف صلاحیت رسیدگی به این اعتراض را قبل از صدور حکم کمیته انضباطی ندارد.

وی بیان کرد: به طور حتم باشگاه پرسپولیس حقوقدانان مجربی دارد بهتر است رویانیان قبل از صحبت کردن قوانین را ببیند و بعد اظهار نظر کند.

وی درباره احتمال اعاده دادرسی باشگاه پرسپولیس نسبت به حکم کسر امتیاز گفت: طبق ماده ۲۹ آئین نامه انضباطی باشگاه پرسپولیس این حق را دارد که اعاده دادرسی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391