برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی: احکام صادر شده تغییر نخواهد کرد

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۴ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: رأی صادره از سوی کمیته استیناف در خصوص کسر امتیاز پرسپولیس و تراکتورسازی صادر شده است و به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

صالحی گفت: در خصوص رأی کسر امتیاز از ۲ باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز که روز گذشته در رسانه‌ها مطرح شده بود کسر امتیاز از این ۲ تیم مورد تأیید کمیته استیناف قرار گرفته است.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال تصریح کرد: من با دادرس، عضو کمیته استیناف صحبت کردم که وی اعلام کرد "من نگفتم که کسر امتیاز مورد تأیید قرار گرفته است بلکه عنوان کردم این پرونده مثل سایر پرونده‌ها زیر نظر کمیته استیناف مورد بررسی قرار می گیرد".

وی در مورد کسر امتیاز از باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: کمیته استیناف رأی خود را صادر کرده و دبیرخانه فدراسیون آن را به دبیر کل ارسال کرده تا این لحظه هنوز کسر امتیاز از سوی دبیرکل امضا نشده است و من هم طبق قانون نمی توانم مفاد رأی را اعلام کنم.

صالحی در خصوص احکام صادر شده در خصوص کسر امتیاز گفت: به هیچ وجه احکام صادره از سوی کمیته استیناف تغییر نخواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391