برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی امیری; تشکیل کمیته‌ای برای سالم‌سازی محیط ورزشی

چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — فارس

وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان گفت که کمیته‌ای در ورزش برای سالم‌سازی محیط ورزشی تعیین کرده‌ایم.

سیدرضا صالحی امیری

سید‌رضا صالحی امیری وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به جدول برنامه ریزی شده برای مشخص انتخابات فدراسیون‌ها گفت: انتخابات در ۱۳ فدراسیون برگزار خواهد شد و تاکنون انتخابات فدراسیون‌های شنا و چوگان برگزار و رئیس آنها مشخص شده است.

وی تصریح کرد: قرار است روسای باقی فدراسیون‌ها نیز تا پایان اسفند ۹۳ از طریق انتخابات، مشخص شوند.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ادامه داد: مکانیزمی است که تا پایان اسفند هر رئیسی که ۴ سالش تمام شود در روز آخر مسئولیتش انتخابات برگزار خواهد شد و رئیس آینده فدراسیون انتخاب می‌شود، از این رو هیچ فدراسیونی دیگر با سرپرست اداره نمی‌شود.

صالحی امیری در ادامه تصریح کرد: کمیته‌ای در ورزش برای سالم‌سازی محیط ورزشی با مکانیزم‌های سیستمی، انضباطی و مالی مشخص تعیین کرده‌ایم که جلوی بروز فساد در ورزش را بگیرد و این به جای برخوردهای پلیسی کوتاه‌مدت خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همکاران ما در جامعه فوتبال سالم هستند و نباید عملکرد چند نفر یا چند ده نفر باعث شود خدمات پاک بقیه در این عرصه مخفی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391