برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سانسور سوال گزارشگر شبکه ورزش در مصاحبه مطبوعاتی بلاتر

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۳ — گل

بلاتر از نظر چیدمان میز و محل برگزاری نشست شاید یکی از بی‌سلیقه‌ترین و زشت‌ترین کنفرانس‌های مطبوعاتی خود را به پایان رساند.

سپ بلاتر

کنفرانس مطبوعاتی ست بلاتر دبیرکل فیفا در تهران خیلی فشرده و سریع در زمانی کمتر از یک ساعت به پایان رسید تا برخی رسانه‌ها با گله‌گذاری سالن را ترک کنند.سوالات این نشست مطبوعاتی بیشتر در حوزه‌های داخلی مطرح شد که مصرف انها بیشتر مربوط به رسانه‌های داخلی است، موضوعی که این کنفرانس را برای پوشش خبری بین‌المللی از جذابیت انداخت.از نکات جالب این نشست مطبوعاتی می‌توان به سوال آخر مطرح شده در این نشست اشاره کرد که مهدی واعظی خبرنگار شبکه ورزش آن را به زبان آورد. واعظیخطاب به بلاتر گفت که برخلاف گفته یکی از خبرنگاران او به هیچ وجه فرد مقتدری نیست و فیفا درباره برخی اتفاقات مهم منفی مثل استفاده از نام تغییر یافته خلیج فارس برای لیگ کشور امارات، زندانی شدن فوتبالیست‌های بحرینی، مسئله مهم شرط‌بندی و ... سکوت کرده است. پس از اتمام پرسش واعظی مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال تاکید کرد در این کنفدراسیون قرار شده فقط به سوالات فوتبالی پاسخ داده شود اما مترجم نشست با انتخاب بخش کم تنش سوال واعظی از بلاتر درباره مسئله شرط‌بندی پرسید و رئیس فیفا در این زمینه توضیحات کاملی ارائه کرد.جالب اینکه پس از این سوال بلاتر به اصرار خبرنگاران که سوال خود را نپرسیده بودند گفت که جلسه‌ای در پیش است و دیگر نمی‌تواند پاسخگوی سوالات باشد. او حرف‌هایش را با انداختن یک عکس یادگاری با بج فیفا به پایان برد در حالی که از نظر چیدمان میز و محل برگزاری نشست شاید یکی از بی‌سلیقه‌ترین و زشت‌ترین کنفرانس‌های مطبوعاتی خود را به پایان رساند. مراسمی که البته هنر دست روابط عمومی فدراسیون فوتبال بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391