برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سید عباسی: دیدن پروین هنوز استرس زاست !

شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۳ — گل

بعضی وقتها که یک توپ را خراب می کنم مثل گذشته که نیمکت و علی آقا را می دیدم نیم نگاهی به جایگاه وی آی پی می کنم

داود سید عباسی جز بازیکنان باقی مانده از نسلی است که فوتبال را جذابتر از امروز نشان می دادند و هیجان این ورزش بیشتر از الان بازتاب داشت.سید که برای ادامه فوتبالش لیگ یک را انتخاب کرده به همراه پارسه توانسته نتایج درخشانی بگیرد . انتخاب پارسه؟

بعد از صعود به همراه پیکان اتفاقات نا خوشایندی افتاد که دیگر نشد با این تیم ادامه دهم برای همین تصمیم گرفتم فوتبال را کنار بگذارم در همین اوضاع بودم که پارسه ای‌ها با من تماس گرفتند و وقتی دیدم که این تیم در تهران است و امکانات و مدیریت خوبی هم دارد تصمیم گرفتم تا در این تیم فوتبال خودم را ادامه دهم.

پیشنهاد از تیمهای دیگر؟

بله پیشنهاد بود اما از شهرستان و من ترجیح دادم اگر قرار است در لیگ دسته اول بازی کنم بهتر است که در تهران باشم و چه تیمی بهتر از پارسه.

پایداری نسل شما؟

من فکر می کنم فوتبال در زمان ما ریشه ای تر بود.الان فوتبال فانتزی شده است و اکثراً برای پول بازی می کنند،در زمان ما بازیکنان از زمینهای خاکی شروع می کردند و فوتبالشان جاندار بود اما الان دیگر زمین خاکی وجود ندارد.

حضور پروین در بازی های پارسه؟

برای ما خیلی انرژی بخش است،علی پروین شناسنامه فوتبال ماست باور کنید وقتی او را می بینم که باز یهای ما را می بیند دوباره یاد پرسپولیس می افتم و بعضی وقتها که یک توپ را خراب می کنم مثل گذشته که نیمکت و علی آقا را می دیدم نیم نگاهی به جایگاه وی آی پی می کنم و علی آقا را که می بینم استرس مرا می گیرد به هر حال او برای ما خیلی انرژی بخش است و امیدوارم همیشه از ما حمایت کند.

پارسه و پتانسیل حضور در لیگ برتر؟

تمام هدف ما همین است،ما خیلی خوب شروع کردیم و در ۲بازی افت داشتیم اما بعد از آن شرایط بهتر شد و الان هم با ۲بازی کمتر و فقط ۵امتیاز کمتر نسبت به تیم صدر جدول هستیم. تیم ما از بازیکنان خوبی تشکیل شده و قطعاً یکی از مدعیان ما هستیم.

انتخاب های اشتباه در فوتبال؟

آدم در زندگی اش هم اشتباه می‌کند و من هم فوتبال جزیی از زندگی ام هست بله من هم اشتباه داشته ام اما منفی‌ها را از ذهنم پاک کرده ام و به آینده فکر می کنم.کلاً در زندگی به عقب برنمی گردم.

سطح لیگ یک نسبت به قبل؟

امسال خیلی بازی‌ها با کیفت تر است و تیمها اکثراً فوتبال بازی می کنند.تیمها سازماندهی دارند و این به ارتقای فوتبال ما کمک می‌کند و بهتر است که نظارت فدراسیون هم روی لیگ یک بیشتر شود.

تا چه زمانی فوتبالت را ادامه می دهی؟

تا زمانی که بدنم بکشد ادامه می دهم و سعی می کنم مفید باشم در غیر این صورت فوتبال را کنار می گذارم.

در آمدن بازیکنانی مثل محمد پروین به پارسه نقش داشتی؟

نه،من وقتی به تمرینات امدم دیدم که مومن زاده هم هست و من را سورپرایز کرد و محمد هم قبل از آمدنش فقط با من تماس گرفت و مشورت کرد و من هم شرایط را به او گفتم که در نهایت خودش این تصمیم را گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391