برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سپ بلاتر: موضوع محدودیت برای حجاب زنان مسلمان مطرح نیست

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۴ — واحد مرکزی خبر

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا گفت: بحثی برای محدودیت زنان مسلمان برای استفاده از حجاب مطرح نیست فقط باید در آی.او.سی هم تصویب شود.

در نشست سپ بلاتر با خبرنگاران، خبرنگار روزنامه ایران ورزشی پرسید: آیا برنامه‌ای برای تلطیف قوانین برای حضور بانوان مسلمان در فوتبال جهان دارید؟ چرا که مطرح شده بود روسری بانوان مسلمان ممکن است در زمین به علت کشیده شدن برای سلامت گردن آنها مشکل ساز باشد. سپ بلاتر پاسخ داد: مسئله روسری یا حجاب در جلسه ۲۸ فوریه برد بین المللی فوتبال مطرح می‌شود. وی ادامه داد: اساس نامه‌های فدراسیون مستقل از آی.او.سی است؛ وقتی صحبت از برگزاری المپیک است تمام رشته‌ها تحت قوانین آی او سی است ولی در فوتبال قوانین فیفا مستقل است. رئیس فیفا افزود: فوتبال باید استقلال خود را داشته باشد ولی در عین حال نمی‌تواند جدا و بی‌توجه به قوانین کشور مربوطه باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391