برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهباززاده: دوست دارم با کریم ومهرداد تا آخر فصل گل بزنیم

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۲ — گل

استقلال همیشه خوب است و بازی با این تیم سخت خواهد بود.با اینکه آنها ۳-۲ بازیکن محروم دارند اما این تیم همیشه خطرناک است

سجاد شهباززاده

شماره ۱۰ گلزن سایپا قطعا مهمترین خطر برای دروازه استقلال خواهد بود در بازی فردا.او تا کنون موفق به فتح دروازه آبی‌ها نشده اما شاید فردا روز دیگری برای سجاد شهباززاده باشد که در ۱۳ بازی قبلی تیمش ۷ گل برای نارنجی‌ها زده و حالا دنبال رسیدن به صدر جدول گلزنان می گردد.

قبل از بازی فردا شرایط چطور است؟

همه آماده ایم و مشکلی هم نداریم .

با توجه به افت نسبی استقلال آیا در این مسابقه کار راحتی خواهید داشت؟

نه ،ما اگر بخواهیم به این چیزها توجه کنیم ضرر می کنیم.استقلال همیشه خوب است و بازی با این تیم سخت خواهد بود.با اینکه آنها ۳-۲ بازیکن محروم دارند اما این تیم همیشه خطرناک است و ما اگر بخواهیم مقابل این تیم به مسائل اینچنینی کار داشته باشیم ضرر می کنیم.به همین خاطر با تمام قدرت مقابل این تیم بازی خواهیم کرد.

فکر می کنی اتفاق خوبی که برایتان در بازی با پرسپولیس افتاد تکرار شود؟

اگر از نظر نتیجه می پرسید که امیدوارم همین طور شود ضمن اینکه مطمئنا کرج می تواند مثل آن بازی میزبان خوبی برای استقلال باشد.هر چند طرفدار آنها در کرج بیشتر از ما خواهد بود و این هم طبیعی است اما امیدوارم بازی خوبی از کار در آید.

حالا خودت برای این بازی آماده ای؟

بله هم من آماده ام هم کل تیم.برای این بازی هم خیلی خوب تمرین کرده ایم.

بازی با فجر زمین خراب حافظیه به گلزنی ات کمک نکرد؟

بله،شاید .البته اشتباه اول به خاطر نامطلوب بودن شرایط زمین بود اما فوتبال همین است دیگر.ما کلا در ایران زمین های خوبی نداریم.در آن بازی هم موقعیت زیادی به وجود نیامد و باید از اشتباهات حریف استفاده می کردیم.

فکر می کنی بتوانی دروازه استقلال را هم باز کنی؟

امیدوارم موقعیت برایم مهیا شود و من هم سعی می کنم از آن استفاده کنم .

تا حالا به این تیم گل زده ای؟

نه نزده ام.چهار سال است مقابل استقلال بازی می کنم اما تا حالا موفق به گلزنی مقابل این تیم نشده ام.

تو به همراه مهرداد بایرامی و کریم انصاری فر جزو بهترین گلزنان لیگ برتر هستید.یعنی گلزنان اردبیلی لیگ تا حالا ۱۹ گل زده اند که آما جالبی است.

این آمار جالب است و نشان می دهد اردبیل چقدر ظرفیت دارد .با این حال این مساله وقتی می بینیم اردبیل هیچ تیمی در لیگ برتر و لیگ یک ندارد واقعا ناراحت کننده است.الان ما سه نفر داریم در لیگ برتر بازی می کنیم اما در لیگ یک و دو هم بازیکنانی از آن مدرسه فوتبال که ما در آن بودیم حضور دارند.اینکه از یک مدرسه فوتبال زیر ۱۰ سال بعد از ۱۴ سال این همه بازیکن بیرون آمده و رشد کرده اند نشان دهنده ظرفیت بالای فوتبال اردبیل است اما ظاهرا اراده ای وجود ندارد تا فوتبال این شهر و استان بیشتر از این رشد کند و در سطح کشور خودی نشان دهد.

اما همین که یک چهره جهانی مثل علی دایی دارید و البته رو آمدن شما ، دیگر به همه ثابت شده اردبیل در فوتبال چقدر حرف برای گفتن دارد.

دقیقا همین طور است اما امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که تیم های اردبیلی هم در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کشور حضور داشته باشند.

نمونه دیگر هم آن پسر ۸ ساله ملقب به مسی اردبیل که همه هنرش را دیدند.

این هم یک مثال دیگر است برای پتانسیل های فوتبال اردبیل.من این بازیکن خردسال را از نزدیک نمی شناسم اما فکر می کنم آینده در خشانی در انتظارش باشد.

فکرش را کرده ای این رقابت مثلث اردبیلی برای کسب عنوان آقای گلی تا کجا ادامه داشت باشد؟

راستش نه اما خیلی خوب می شود اگر در پایان فصل هر سه نفرمان بالای جدول گلزنان باشیم.من با کریم و مهرداد کم و بیش در ارتباطم وهر سه نفرمان متولد ۶۹ هستیم.امیدوارم روند گلزنی هایمان همچنان ادامه اشته باشد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391