برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: مظلوم واقع شدم

سه‌شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۶ — فارس

سرمربی بازیکن تیم فوتسال دبیری گفت: در حکم کمیته انضباطی به من ظلم شد، هم فحش شنیدم و هم تهدید شدم در نهایت هم جریمه.

وحید شمسایی

وحید شمسایی در خصوص حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت دو جلسه‌ای او اظهار داشت: آقای حسن‌زاده فرد تحصیل کرده‌ای است، کمیته انضباطی هم حکم قطعی اعلام کرده است اما در این حکم من واقعا مظلوم واقع شدم، هم فحش شنیدم، تهدید شدم. در نهایت هم مرا محروم و جریمه می‌کنند. دیگر چیزی نبود که درون زمین و بیرون از زمین به من نچسبد.این موضوع برایم ناراحت کننده است و نمی‌دانم چه باید بگویم.

وی ادامه داد: رای کمیته انضباطی در حق من نیست، شرایط تیم ما خوب بود و در صدر جدول قرار داریم این اتفاقات نمی‌تواند تاثیر بگذارد، اما خودم به عنوان مسئول فنی چنین مسائلی به من ضربه می‌زند، انتظار نداشتم که چنین تصمیمی گرفته شود، به هر حال من هم از پوست و گوشت هستم و از آهننیستم که بدترین فحش‌های ناموسی را بدهند.

سرمربی بازیکن تیم فوتبال دبیری یادآور شد: آن شخصی که در همه بازی‌های میثاق فحاشی می‌کند حالا در آن بازی نوبت من شد، من همانسان هستم ویک جاهایی از کوره در می‌روم به هر حال تابع نظر کمیته انضباطی هستم اما حق من نبود.

شمسایی تاکید کرد: فکر می‌کنم کمیته انضباطی قصد داشت نه سیخ بسوزد نه کباب. تماشاگران آنها داخل زمین آمدند آن وقت آنها یک جلسه محروم می‌شوند و ما را دو جلسه محروم می‌کنند. اینکه نتیجه بازی ۳ بر صفر اعلام می‌شود یک قانون است و همه جا وقتی میزبان مقصر باشد چنین تصمیم گرفته می‌شود اما درباره سایر احکام باید بگویم که دبیری مظلوم واقع شد.

وی افزود: از این رای ناراحت و نگران هستم، واقعا فکرم خراب شده است، نمی‌دانم چرا اینقدر راحت مواردی را اعلام می‌کنند و قطعی هم هست، شمسایی اگر به فوتسال آمده به این دلیل نبوده که جایگاه کسی را بگیرد، هدف و فکرم چیز دیگری است. به عشق فوتسالآمدم و هدفم این است که تجربه خود را در اختیارجوانان قرار دهم.اتفاقاتی که رخ داده مرا بیشتر از قبل ناراحت می‌کند که چرا به این رشته آمده‌ام که بخواهم آسیب ببینم.

شمسایی در مورد اینکه آیا این اتفاقات باعث دلزدگی و یا جدایی او از فوتبال می‌شود، یادآور شد: اتفاقا این اتفاقات باعث می‌شود تا من محکم‌تر بایستم، خدا شاهد و ناظر است و تمام مسائل را می‌بیند، حتما خیر و صلاحی بوده که چنین اتفاقی افتاده است، قطع بر یقین ما با هدفی به مسابقات آمدیم و با همان هدف هم کار خود را دنبال می‌کنیم، می‌ایستیم و با قدرت ادامه بازی‌ها رادنبال می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391