برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: آقای خوراکچی! اتفاقات قبل بازی بین خودمان می‌ماند

جمعه، ۱۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — فارس

سرمربی بازیکن تیم فوتسال دبیری گفت: مواردی بین من و خوراکچی روز قبل از بازی و همچنین در رختکن به وجود آمد که بین خودمان می‌ماند.

وحید شمسایی در خصوص اتفاقات روز گذشته دیدار تیم‌های میثاق و دبیری و نیمه تمام ماندن این مسابقه اظهار داشت: شش دقیقه به پایان بازی باقیمانده بود و تیم حریف هم ۵ خطا شده بود، همه شرایط به نفع ما پیش می‌رفت و پیش از زدن گل هم ما دو سه موقعیت گل داشتیم به هر حال باید ناظر بازی و داوری در مورد صحنه صحبت کنند اما من معتقدم شوتم ۱۰۰ درصد گل شد.

وی افزود: این مسائل برایم مهم نیست و درست هم نیست درباره آن صحبت کنیم، اما من ۱۰-۱۵ جلسه در سالن میثاق تمرین کردم، مگر می‌شود توپ به تیرک افقی برخورد کند و بعد به تیرک عمودی بخورد و بیرون بیاید؟! اگر با منطق در مورد این صحنه صحبت کنیم به نتیجه خواهیم رسید. به هر حال تمام این حرفها در حد حرف است، مسئولان باید در این زمینه نظر بدهند.

سرمربی بازیکن دبیری یاد آور شد: بازی شرایط ناامنی داشت و زمانی که دیدند نمی‌توان بازی را ادامه دهیم بازی نیمه تمام باقی ماند. حیف است که در تهران چنین سالنی وجود داشته باشد، اتفاقاتی رخ داد که به هیچ عنوان مناسب فوتسال ما نبود. من ۵ بار قصد زدن کرنر داشتم که در تمامی دفعات تماشاگران به من فحش ناموسی دادند، مگر من ناموس ندارم، مگر صاحب خانواده نیستم، فرزندم هم اکنون ۱۴-۱۵ سالش است. چرا به راحتی فحش می‌دهند و بعد هم هیچ اقدامی صورت نگرفت، نه یک یا دو نفر بلکه دسته دسته این فحاشی‌ها صورت می‌گرفت.

وی افزود: حالا درست است که من بگویم این مسائل برنامه‌ریزی شده است؟ سهراب خلیلی به تماشاگران تذکر داد و بعد وقتی تماشاگر با اسم کوچک او را صدا زد و گفت آقا سهراب اجازه بده که این مسائل ادامه داشته باشد من باید چه چیزی بگویم! وقتی مدیر عامل میثاق را با اسم کوچک صدا می‌کنند من باید بگویم کار برنامه ریزی شده بوده است؟ این مسائل قشنگ نیست، بازی برد و باخت دارد، محمود خوراکچی دوست صمیمی، استاد و بزرگ من است.این حرف وحدیث‌ها وجنجال‌ها کار قشنگی نیست.

شمسایی در مورد اینکه خوراکچی اعلام کرده که اگر شوت شمسایی گل باشد از فوتسال می‌رود، تصریح کرد: من نمی‌دانم چه چیزی بگویم او خودش باید در این باره جوابگو باشد. به هر حال شرایط برای ما فراهم‌تر بود ۶ دقیقه به پایان بازی باقی مانده بوده و میثاق هم ۵ خطا شده بود.

وی در مورد اینکه خوارکچی معتقد بوده افتخاری گل را صحیح اعلام کرده و به داور این موضوع را گفته، افزود: خدا شاهد است که من افتخاری را ندیدم، زمانی که داور گل اعلام کرد هم ندیدم که افتخاری در سالن باشد، فقط موضوعی مرا از لحاظ روحی و روانی خراب کرده بود و آن حضور پدرم در سالن بود، زیرا سن پدرم بالاست و می‌ترسیدم به علت استرس و هرسی که می‌خورد شاید مشکلی برایش به وجود آید.

شمسایی تاکید کرد: اگر انتقادی صورت می‌گیرد از تیم ملی انجام دادم، افتخاری هم مسئول کمیته فوتسال است. این مسائل هیچ ربطی به موارد کاری ندارد، صادقانه حرف خود را می‌زنید و مشکلی هم در این زمینه وجود ندارد، به هیچ عنوان هم دنبال حرف وحدیث‌ها نیستم. من صحنه گل را برای شما شرح می‌دهم تا متوجه شوید چه اتفاقی افتاده. زمانی که شوت کردن داور اول عبدالغنی وسط زمین را نشان داد اما داور دوم که لب خط هم بود با ۲-۳ ثانیه تاخیر سوت زد،بعد آنها با یکدیگر صحبت کردند که من نمی‌دانم چه حرفهایی بینشان رد و بدل شد و در پایان وسط زمین را نشان دادند. به هیچ عنوان در این صحنه افتخاری را ندیدم.

وی افزود: این مسائل به هیچ عنوان مهم نیست، زمانی که روز گذشته این اتفاقات افتاد اگر برای شخصی مشکلی پیش می‌آمد چه کسی جوابگو بود، اصلا ۱۰۰ امتیاز برای میثاق و یا ۱۰۰ امتیاز برای دبیری اما امنیت که از همه چیز مهمتر است. از مسئولان درخواست دارم که سالن بهتری برای میثاق در نظر بگیرم.

سرمربی بازیکن دبیری در مورد صحبت‌های خوراکچی مبنی بر اینکه در هنگام گرم کردن متوجه تغییر داور دوم بازی شده بود، گفت: ما هم این موضوع را نمی‌دانستیم خودم تعجب کردم اما می‌خواهم بگویم این صحبت‌ها قدیمی شده است، باید کار خود را درست کنیم، یک مواردی بین من و خوراکچی روز قبل از بازی در داخل رختکن و بازی بود که نمی‌خواهم بازگو کنم و بین خودمان می‌ماند اما محمود جان بین دو دوست در زمین اتفاق‌هایی می‌افتد اما این صحبت‌ها از مربی بزرگی چون تو بعید است. اتفاقا آقای فولادی یک کرجی است و حالا من باید مسائلی را برای او به وجود بیاورم. داورهای ما با چشمان خود قضاوت می‌کنند و هیچ تهمت و افترایی هم به آنها نمی‌چسبد، شاید داوری‌ها به ضرر برخی تیم‌های دیگر هم باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391