برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه سرگشاده شجاعی در مورد کریمی و تیم ملی

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۶ — قانون آنلاین

من در همه هفته های گذشته جز صحبتی کوتاه در مورد مافیای فوتبال در مورد هیچ موضوع دیگری حتی تیم ملی فوتبال هیچ صحبتی نکرده ام

مسعود شجاعی

بعد از اینکه در خصوص مسعود شجاعی شنیده شد اودر صفحات اجنماعیمدعی شده جواب توهین کنندگان به او را خواهد داد و همین طور اینکه علیه علی کریمی حرف هایی زده بازیکن ایرانی لاس پالماس اسپانیا با انتشار نامه ای سرگشاده این مواررد تا تکذیب کرد و گفت که در مورد علی کریمی هیچ حرفی نزده است.

سلام به مردم خوب ایران

با توجه به نقل قول هایی از جانب من در یک خبرگزاری رسمی، وبسایتهای رسمی و غیر رسمی مبنی بر توصیه هایی به دوست عزیزم علی کریمی، تمرین نکردن در ایران با تیم ملی، جواب توهین کنندگان را خواهم داد و اخبار مشابه دیگر که همه ساخته و پرداخته ذهن کسانی است که دنبال مقاصد دیگری هستند این پیام را برای شما ارسال می‌کنم.

من در همه هفته های گذشته جز صحبتی کوتاه در مورد مافیای فوتبال در مورد هیچ موضوع دیگری حتی تیم ملی فوتبال هیچ صحبتی نکرده ام و تمام این اخبار منتشر شده کذب محض است. شاید که این اخبار سراسر دروغ به خاطر حرف هایی است که در مورد مافیای فوتبال زده باشم!

انتقادهای مردم را نیز همیشه به حق دانسته ام و همواره برای طرفداران فوتبال احترام قائل بوده ام.

به امید صداقت در سخن و کردارمان

اسپانیا - دوستدار مردم بزرگ ایران مسعود شجاعی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391