برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبری از استعفای رئیس نیست؟! تاج تنها مسئله مهم مجمع‌نشین‌ها

یکشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۴ — فارس

مجمع فدراسیون فوتبال فردا برگزار می‌شود و این درحالیست که در مورد استعفای علی کفاشیان هیچ صحبتی نخواهد شد.

مجمع فدراسیون فوتبال پس از ماه‌ها حرف و حدیث سرانجام فردا برگزار می شود. اما چرا می گوییم حرف و حدیث؟!.

مدتی قبل درست روزهایی که فشار زیادی روی علی کفاشیان بود رئیس فدراسیون به طور شفاهی و بدون هیچ ابایی از رفتن و برگزاری مجمع برای انتخاب جانشین وی سخن می گفت اما مدت هاست که دیگر علی کفاشیان صحبتی از رفتن نمی کند و اتفاقا با رفتن تیم ملی به جام جهانی انگیزه های او برای ماندن و کار کردن بیشتر شده است. هر چند این روزها هم به دلیل بحث هایی که بابت پاکی و ناپاکی در فوتبال می شود کم تحت فشار نیست اما این فشارها کار را به جایی نرسانده که رئیس حرف ا رفتن بزند. این روزها حتی اعضای مجمع هم می گویند اصلا قرار نبوده در مورد رفتن کفاشیان بحثی مطرح شود.

ظاهرا یکی از دلایل مهم برگزاری مجمع انتخاب نائب رئیس دوم فدراسیون فوتبال است. همچنین تصویب آئین نامه جدید کمیته انضباطی در دستور کار مجمع فردای فدراسیون فوتبال قرار دارد.

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ گزینه مد نظر فدراسیون فوتبال برای نایب رئیسی دوم است.

دیگر موردی که در این نشست قرار است به آن پرداخته شود تائید آئین نامه انضباطی جدید فدراسیون فوتبال است که اگر توسط اعضا مورد تصویب قرار بگیرد با قوانین فدراسیون بین المللی فوتبال برابری خواهد کرد. این آئین نامه توسط هوشنگ نصیرزاده و تعدادی از حقوقدانان تدوین و آمده شده است. این در حالی است که امروز هادی آیت‌اللهی نایب رئیس اول فدراسیون در گفت و گو با فارس عنوان کرده بود که تصویب این آئین نامه در دستور کار مجمع ۶ آبان ماه قرار ندارد.

اینکه چرا آیت‌اللهی چنین صحبتی کرده خود جای سوال دارد. ضمن اینکه حتی اگر قرار نباشد در مجمع فردا چنین بحثی شود هم قابل تامل است. با شرایطی که این روزها در فوتبال بحث‌هایی بابت احکام انضباطی حاکم است آیا نباید چنین مسئله مهمی مورد بحث مسئولان قرار گیرد؟

در این نشست همچنین قرار است گزارش بازرس و گزارش مالی قرائت شود.

باید منتظر شد و دید فردا مجمع‌نشین‌ها چه می‌گویند و چه تصمیماتی گرفته می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391