برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تجمع علیه علی پروین مقابل فدراسیون فوتبال

سه‌شنبه، ۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۷ — خبرآنلاین

جمعی از مردم هشتگرد امروز تجمع اعتراض آمیزی را علیه علی پروین مقابل فدراسیون فوتبال انجام دادند.

؛تجمع اعتراض آمیز علیه علی پروین.یک بار دیگر پروژه خانه های هشتگرد برای سلطان دردسر ساز شد.تقریبا چند ماه پیش بود بود که اهالی هشتگرد بابت عدم تحویل خانه های خود به مراجع قضایی شکایت کردند و حتی شایعه شد که حکم جلب علی پروین را هم گرفته اند!

پروژه،بخش عظیمی از یک ساخت و ساز بود که یکی از رفقای علی پروین با استفاده از نام او و فروختن بخشی از سهامش به سلطان آن را کلید زد و با وجود گرفتن بخش زیادی از پول،هنوز این ساختمان‌ها را به مردم تحویل نداده است.اتفاقی که هر چند ماه یک بار گریبان پروین را می گیرد و برای او مشکل ساز می شود.همان زمان،وقتی که نخستین اعتراض‌ها به عدم واگذاری خانه های مسکونی مطرح شد پروین در گفت و گویی که با خبرآنلاین انجام داد با صراحت اعلام کرد که این مشکلات ارتباطی به او پیدا نمی کند و اصلا او سهامش را واگذار کرده است:«من در این پروژه نقشی ندارم و همان زمان هم سهمی را که خریداری کرده بودم را فروختم.البته یک سری از مردم راست می گویند اما این پروژه ارتباطی به من ندارد.من خودم هم در آن کار ضرر کردم.»

با این شرایط هرچقدر هم که پروین بگوید دخلی در این پروژه نداشته و حتی شراکت در این ساخت و ساز برایش ضرر را به همراه داشته است باز مردم علیه او موضع می گیرند و چون نام او از ابتدا بالای سر این طرح قرار داشته( نام علی پروین به نوعی ضریب اطمینان مردم برای خرید خانه های مسکونی را بالا برده بود)آنها مطالبات خود را از سلطان سرخ‌ها طلب می کنند!

آنها که چند ماه است به نتیجه نرسیده اند و با نزدیک شدن به فصل سرما خانه های خودشان را تحویل نگرفته اند به گمان اینکه پروین هنوز بالای سر این پروژه است مقابل در فدراسیون تجمع کردند و با بیان اینکه سرشان کلاه رفته است از مقامات فدراسیون خواستند تا به کار آنها رسیدگی کنند! البته خود پروین هم قبول کرده بود که بعضی از مردم راست می گویند اما اوحرف اول و آخرش را زده و باید گفت که دیگر نقشی در این پروژه ندارد و تنها نام او است که برای جلو رفتن پروژه ای که مردم اسمش را کلاه برداری گذاشته اند مطرح است. این هم می تواند یک مدل سوء استفاده از نام ستاره های ورزشی باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391