برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تولدت مبارک آقای گزارشگر حماسی!

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۸ — قانون آنلاین

خیابانی این روزها حجم گسترده ای از انتقادها را تحمل می‌کند اما حداقل عشق فوتبال های متولد دهه شصت خوب به خاطر می آورند که در اوایل دهه هفتاد نشستن او پشت میز گزارش یکی از آن اتفاق های دوست داشتنی بود

جواد خیابانی ۴۷ ساله شد. گزارشگر و مجری با سابقه تلویزیون ایران حالا با مخلوطی از موهای سقید و مشکی روبروی دوربین می نشیند و نسلی که اغلب یا وارد میانسالی شده اند یا در آستانه ورود به آن به سر می برند را می برد به روزهایی که فوتبال تلویزیونی با گزارش های او رونق تازه ای گرفت. به خاطر می آوریم که نسل قدیم گزارشگران صدا و سیما با ورود خیابانی آرام آرام الک‌ها را آویختند. گزارشگر تازه وارد تن صدای فوق العاده ای داشت، شورانگیز گزارش می کرد و در دوره ای که هنوز دسترسی به اطلاعات با یک کلیک ساده امکان پذیر نبود، اطلاعات تازه ای به مخاطب می داد.

خیابانی این روزها حجم گسترده ای از انتقادها را تحمل می‌کند اما حداقل عشق فوتبال های متولد دهه شصت خوب به خاطر می آورند که در اوایل دهه هفتاد نشستن او پشت میز گزارش یکی از آن اتفاق های دوست داشتنی بود. شاید مخاطبان جوانتری که این روزها گزارش های خیابانی را پر ایراد می دانند و با وسواس در لابه لای جملاتش به دنبال گاف می گردند ندانند که سبک جدید گزارشگری، مبتنی بر ارائه اطلاعات مبسوط به مخاطب و اکتفا نکردن به گزارش صِرف توسط خود او وارد تلویزیون شد. شاید این نسل نداند که گزارشگران محبوب این روزها اساسا با تغییر فضایی که خیابانی در این عرصه ایجاد کرد به این سمت و سو کشیده شدند و اتمسفر جدیدی را در گزارشگری ایجاد کردند.
هیچ گزارشگری به اندازه او زخم انتقادها و طعنه های حق و ناحق را بر چهره ندارد. استارت انفجاری جواد خیابانی در تلویزیون ایران انتظارات را از او بالا برد و می توان گفت حرکت پرشتاب او در ادامه با آن انگیزه ای که در صد متر اول به نمایش گذاشت ادامه پیدا نکرد. جواد خیابانی ۴۷ ساله اما این چند خط را از ما طلب دارد. این صدا یکی از صداهای خاطره انگیز زندگی ماست. تولدت مبارک آقای گزارشگر.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391