برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیغ نورد:کار ایمانی کلاه برداری است،با مدارک از این تازه به دوران رسیده شکایت کرده ام

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۵ — گل

او در کمال بی ادبی می گوید می خواستی این کار را نکنی.گریه هایش را فراموش کرده است که چطور به من التماس می کرد تا به او کمک کنم

در روزگاری که به راحتی کلاه آدم را بر می دارند حالا در فوتبال هم این اتفاق می افتد و نمونه بارز آن کلاه برداری بازیکن ذوب آهن اصفهان از محمود تیغ نورد بازیکن مس کرمان است.
در همین رابطه محمود تیغ نورد به سایت گل گفت:در این جامعه آدم نباید دلش برای کسی بسوزد و من نمی دانم چرا باید این کار را بکنم تا الان اینطور مستاصل بشوم.
بازیکن مس که خیلی از این موضوع ناراحت بود در ادامه گفت:وقتی به کرمان آمدم این بازیکن جوان و تازه به دوران رسیده با حالت التماس و خواهش به من گفت بیا در خانه ای که من نشسته ام بنشین چون من می خواهم بروم و تو پول پیش خانه را به من بده چرا که من خیلی به این پول احتیاج دارم و متاسفانه باشگاه هم این پول را به من نمی دهد و در حال حاضر هم قرار داد من با صاحب خانه تمام نشده است.
من هم به خدا دلم سوخت و قبول کردم تا مشکل او حل شود.
اما متاسفانه وقتی من به او پول را دادم بعد از مدتی صاحب خانه هم پول را به حساب او ریخت و عملاً او به جای ۳۰ میلیون ۶۰ میلیون گیرش آمد و حالا که به او می گویم ۳۰ میلیون من را بده نه تنها پول مرا نمی دهد بلکه می گوید می خواستی ندهی و به من ربطی ندارد.
من می خواهم بدانم آیا من کار بدی کرده ام.گناه کردم که به او کمک کردم.
متاسفانه خیلی تلاش کردم که این موضوع رسانه ای نشود اما حالا که اینطور شد مجبور شدم این موضوع را بگویم.
چندین بار هم به اصفهان رفتم اما نتیجه ای نداد.
با سرپرست محترم تیم ذوب آهن هم آقای فروتن حرف زدم که نتیجه ای نداد.البته ایشان خیلی خواستند کمک کنند اما خب کاری از دست ایشان بر نمی امد.
تیغ نورد در پایان گفت:من تمام مدارک موجود را دارم و با دست پر از این تازه به دوران رسیده شکایت کرده ام. حتی در قرارداد این آقا آمده که باید پول را به من بدهد اما او در کمال بی ادبی می گوید می خواستی این کار را نکنی.گریه هایش را فراموش کرده است که چطور به من التماس می کرد تا به او کمک کنم..نمی خواستم کار به اینجا بکشد اما این شخص(اکبر ایمانی) خیلی پر رو و بی ادب است و حالا در آینده مشخص می شود که حق با چه کسی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391