برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چگونه لباس تیم ملی دربست به آل اشپورت رسید؟

شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۸ — گل

کفاشیان از یک طرف می گوید با آل اشپورت قرارداد داریم از سوی دیگر عنوان می‌کند حاضر به صحبت با دیگر برند هاست!

تیم ملی با برند کدام شرکت معتبر جهان وارد جام جهانی می شود؟اگر قرار باشد با خواندن مصاحبه های علی کفاشیان به جواب این سوال پی ببرید قطعا هیچ چیز کاسب نیستید.رئیس فدراسیون فوتبال از یک طرف می گوید طبق توافق با شرکت آل اشپورت تا سه ماه دیگر از البسه ملی پوشان در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل رونمایی می شود از سوی دیگر ادعا می‌کند اگر برندهای بزرگ جهان حاضر با همکاری با ما باشند حاضر به انجام همکاری هستیم.

کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران به آلمان رفته و از خط تولید محصولات آل اشپورت بازدید کرده و حالا ادعا می‌کند رسانه های ایرانی بیش از اندازه به موضوع لباس تیم ملی حساس هستند. البته این حساسیت باید هم وجود داشته باشد چرا که شرکت آل اشپورت یک بار پیش از این نشان داده اگر حساسیتی وجود نداشته باشد به راحتی اجناس درجه چندمش را روانه تهران می کند.اما در لا به لای صحبت های امروز کفاشیان یک نکته اساسی وجود داشت.او در مصاحبه با ایرنا گفت:«در سفر هفته گذشته ام به آلمان با مسوولان شرکت تولید کننده لباس های تیم ملی ایران دیدار وگفت وگو کرده و قرار شد که لباس های جدید تیم ملی فوتبال ایران دو تا سه ماه آینده آماده شود.» این حرف بدان معناست که قطعا آل اشپورت البته ملی پوشان را در جام جهانی پیش رو تولید می کند.اما علت اینکه چرا حتما باید با آل اشپورت ادامه همکاری کنیم را از زبان رئیس فدراسیون بخوانید که با ایسنا هم حرف زده است:«قرارداد ما با آل اشپورت تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ است و تاکنون هم بابت البسه یک ریال هم هزینه نکرده‌ایم و آل اشپورت به تمام تعهداتش پایبند بوده، اما اگر شرکت‌های معتبری همچون آدیداس، نایک، پوما و ... به ما پیشنهادهایی را ارائه کنند قطعا آن را بررسی کرده و اگر خسارت قرارداد با آل اشپورت تا پایان جام جهانی را تقبل کنند، ما هیچ مشکلی نداشته و قرارداد جدیدی با آنها امضا می‌کنیم. اما تاکنون هیچ پیشنهادی به دست فدراسیون نرسیده است.» حالا سوال به وجود امده این است؛چرا مسئولان فدراسیون حاضر نشدند با آل اشپورت تنها تا مرحله مقدماتی جام جهانی قرارداد امضا کنند؟ قطعا برای همه برندها حضور در جام جهانی اهمیت دارد همان گونه که پیش از این پوما حاضر شد در جام جهانی های قبلی از ما حمایت کند قطعا پس از صعود به برزیل می‌شد پوما و حتی شرکت های معتبرتر را به پای میز مذاکره نشاند و با آنها در مورد جام جهانی حرف زد. کدام شرکت تولیدی در جهان وجود دارد که نخواهد نام و اسمش در جام جهانی نباشد؟اما به نظر می رسد در قرارداد امضا شده مسولانی آلمانی آل اشپورت کمی زرنگی به خرج دادند.آنها تا پایان جام جهانی ۲۰۱۴ با ما قرارداد امضا کردند که در صورت صعود ما موظف به پوشیدن لباس های آنان باشیم.

اگرچه کفاشیان می گوید حاضر به فسخ قرارداد هستند اما مشخص نکرده مبلغی که باید به عنوان خسارت به آل اشپورت بپرداریم چقدر است. اگر به صرفه باشد چه ایرادی دارد به زودی با نمایندگان شرکت های معتبر تولیدی تجهیزات ورزشی تماس بگیریم و پیشنهادات آنها را بشنویم.

البته با توجه به سفری که کفاشیان به آلمان کرده و طرح هایی که او پیش آل اشپورت برده است بعید به نظر می رسد صحبت از فسخ جنبه واقعی داشته باشد. کاش فدارسیون هنگام بستن چنین قرارداد هایی کمی مردم و رسانه‌ها را محرم اصرار خویشتن بداند.

راستی به غیر از تیم ملی کشور ما کدام تیم دیگر با برند آل اشپورت وارد برزیل می شود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391