برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش مایلی کهن درباره بازیکن دوپینگی

سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۵۰ — فارس

در برنامه شب گذشته نود مایلی‌کهن سرمربی برکنار شده صبا صحبت‌هایی را درباره بازیکن دوپینگی این تیم مطرح کرد.

محمد مایلی کهن

شب گذشته برنامه نود باز هم به مسائل روز فوتبال ایران و داوری رقابت های لیگ برتر پرداخت و علی خسروی به عنوان کارشناس داوری میهمان برنامه بود.

سوال پیامکی این برنامه هم مربوط می‌شد به انتخاب بهترین بازیکن نیم فصل که رقابت تنگاتنگی میان آندرانیک تیموریان هافبک استقلال و سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس وجود داشت و در نهایت حسینی موفق شد این عنوان را بدست آورد.

در این برنامه محمد مایلی کهن سرمربی برکنار شدهصبایقمهم روی خط برنامه آمد و درباره برکناری اش و بازیکن دوپینگی این تیم به صحبت پرداخت.

وی به قبول اشتباهشنسبت به اعتراض به داور بازیاین تیممقابل سایپا اعتراف کرد و بهعذرخواهی پرداخت.

مایلی کهن در صحبت هایش گفت که اگر یکی از بازیکنان پرسپولیس و یا استقلال دوپینگ می کرد قطعاً این موضوع پوشانده می‌شد و دوپینگش اعلام نمی شد.

در ادامه گزارشی درباره حضور سپ بلاتر رئیس فیفا به ایران پخش شد و حاشیه هایی از سفر عالی ترین مقام فیفا به کشورمان به تصویر کشیده شد.

در ادامه به حرکات و واکنش های عجیباین رئیس ۷۸ ساله هماشاره شد.

مهدی محمدنبی دبیر فدراسیون فوتبال هم میهمان برنامه بود و صحبت هایی را درباره حضور بلاتر و همایش علم و فوتبال و... مطرح کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391