برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یحیی از اشک کیا تا زیرآب‌زنی ستاره‌ها

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — قانون

او سال قبل در صبا با ناصر بختیاری دستیارش به مشکل خورد او را اخراج کرد اما باشگاه مربی را برگرداند و یحیی هم به شدت به آن واکنش نشان داد

یحیی گل محمدی

حیی گل محمدی شخصیت عجیب و پیچیده ای دارد . برخلاف تصور و اینکه بنظر مرد کم صحبت و آرامی است بررسی گذشته او خصوصا بعد ازشروع دوران سرمربیگری اش نشان می دهد که در هر تیمی که بوده با برخی از ستاره های تیمش مشکل داشته و همیشه با حاشیه هایی در گیر بوده است . او همان ابتدای کار و زمانیکه سکان هدایت صبا راگرفت با فریدون فضلی گلزن کهنه کار تیم مشک داشت . فضلی در لیگ هفتم خوب گل می زد اما یحیی در بیشتر بازیها او را نیمکت نشین کرد وحتی در آن مقطع شایع شد کار آنها به درگیری فیزیکی هم کشیده است. او سال قبل در صبا با ناصر بختیاری دستیارش به مشکل خورد او را اخراج کرد اما باشگاه مربی را برگرداند و یحیی هم به شدت به آن واکنش نشان داد .بعد از آن اولین ماموریت یحیی در پرسپولیس خوزه دادن خبر اخراج علی کریمی به او بود تا یکی از جنجالی ترین پرونده های پرسپولیس را رقم بزند. اما شاید هیچکس در فوتبال ایران مثل او نتواند اشک مهدی مهدوی کیا اسطوره فوتبال ایران را در تلویزیون در آورد اتفاقی تلخ که دل اهالی فوتبال را به درد آورد. او نقش اول خداحافظی تلخ کیای محبوب شد تا تصویری دلخراش از آن لحظات در ذهن مخاطبان فوتبال شکل بگیرد. یحیی در ابتدای این فصل اصطکاکی با علی دایی دوست و همبازی سابقش داشت و شادی بعد از بردش مقابل پرسپولیس را به رخش کشید تا دایی هم از زیان تلخ دوستش گلایه کند. آخرین پرونده او را هم که می دانید . او به نوروزی ستاره تیم نفت گیر داده و از باشگاه خواسته او را اخراج کندوگرنه می‌رود . اما این یحیی همان ستاره بی سرو صدای سالهای دور پرسپولیس و تیم ملی است که همه از دست وزبانش گلایه دارند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391