برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی زاده: ابراهیمی از لیست خارج نمی شود

سه‌شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۱ — گل

بنابه در خواست کادر فنی قرار بود کرار برای حضور در تمرینات تیم و دادن تست ورزشی به تبریز بیاید

حمید زینی زاده

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی مصاحبه مفصلی با سایت رسمی این باشگاه انجام داده و درباره مسائل مربوط به نقل و انتقالات این باشگاه و مسائل دیگرتوضیحات کاملی داده است.

فصل نقل و انتقالات است .چه برنامه ای برای جذب بازیکن دارید ؟

نقل و انتقالات نیم فصل با شرایط خاصی همراه است ، چون علاوه بر بازیکن و تیم خواستار بازیکن ، تیمی که بازیکن در آن شاغل است نیز در انتقال یا عدم انتقال بازیکن نقش دارد و با توجه به اینکه تیم های صدر جدول تمایلی به دادن بازیکن به تیم حریف خود ندارند کار را برای ما سخت می‌کند ، در کنار این مسئله معمولا بازیکنانی که در نیم فصل از تیمی منتقل می شوند با تیم خود به مشکل خورده اند و جذب و مدیریت چنین بازیکنی همواره با مشکل همراه است ، در این فصل هیچ بازیکنی از ۱۴ تیم لیگ برتری آزاد نشده است که بتوان به راحتی سراغ جذب این بازیکنان رفت . مسوولیت رصد عملکرد بازیکنان بر عهده کادر فنی است .آنها لیست خود را به ما ارائه کرده اند ما اختیاراتی به کادر فنی داده ایم تا در خصوص جذب بازیکن مدنظر اقدام نمایند ، ما تلاش کردیم در اول فصل از نظر کیفی و حتی کمی بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم ، تا در نیم فصل به مشکل کمبود بازیکن بر نخوریم شاید در آن مقطع انتقاداتی بر ما شد که چرا این تعداد بازیکن جذب تیم شد و باشگاه متحمل هزینه بالایی گردید ولی الان که چند بازیکن مصدوم داریم هنوز جایگزین ایده آل در نیمکت داریم تا تیم به مشکل برنخورد ولی در تلاشیم در پست های هافبک و دفاع بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کنیم تا از نظر نفر در ادامه مسابقات به مشکل بر نخوریم ، ما مذاکراتمان را با بازیکنان مدنظر شروع کردیم و ان شاءالله تا اوایل هفته آینده در صورت نهایی شدن صحبت‌ها اسامی را اعلام خواهیم کرد.ما در پی جذب بازیکن خوب خارجی نیز هستیم و در صورت تایید کادرفنی این بازیکنان در تست و ارزیابی باشگاه شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی جذب تیم خواهند شد ، ما از نظر منابع مالی این آمادگی را داریم که بازیکنان مورد نظر کادر فنی را جذب تیم کنیم و در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

در خصوص بازیکنان خروجی تیم بفرمایید ؟

برابر آیین نامه ما حداکثر می توانیم ۲۳ بازیکن حرفه ای داشته باشیم و با توجه به پر شدن این لیست در ابتدای فصل نام بازیکنانی چون محمد ایرانپوریان و ربیع خواه را که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم در ادامه این فصل از مسابقات نیستند را از لیست خارج کرده ایم و سید محسن حسینی هم با توافق طرفین و جهت کمک به تیم همشهری خودمان در اختیار تیم گسترش فولاد قرار گرفت ، بازیکنی که از قدیمی های تراکتور بود و اخلاق و رفتار خوب این بازیکن قابل تقدیر است. غیر از این بازیکن تا کنون خروجی از تیم نداشته ایم و در تلاشیم همه بازیکنانمان را حفظ کنیم.

پس جدایی کریمیان را تکذیب می کنید ؟

کریمیان با ما قراردارد و کادر فنی و مدیریت تیم در خصوص حضور این بازیکن در تیم اتفاق نظر دارند و امیدداریم در نیم فصل دوم عملکرد بسیار بهتری را از این بازیکن شاهد باشیم.

از مصدومان تیم چه خبر ؟

محمد ابراهیمی با توجه به اعلام معاونت پزشکی باشگاه تا یک و نیم ماه دیگر می تواند در تمرینات حضور یابد و مرتضی اسدی با تلاش کادر پزشکی تیم ان شاءالله به بازی با پرسپولیس می رسد.

پس با توجه به حرف های شما ابراهیمی از لیست خارج نمی شود ؟

نه به هیچ عنوان این بازیکن را از لیست خارج نمی کنیم چرا که در ادامه راه این بازیکن می تواند کمک حال ما باشد ، جا هم برای جذب بازیکن جدید باز شده است و در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

بحث داغ جاسم کرار ، برای جذب او برنامه ای دارید ؟

بنابه در خواست کادر فنی قرار بود کرار برای حضور در تمرینات تیم و دادن تست ورزشی به تبریز بیاید ولی مطلع شدیم به دلیل داشتن شاکی خصوص امکان حضور این بازیکن در تبریز وجود ندارد ولی ما از مراجع قانونی استعلام وضعیت کرده ایم تا اگر این بازیکن از نظر قانونی مشکلی برای حضور در تبریز نداشته باشد از او برای حضور در تمرینات تیم دعوت کنیم.

اردوی امارات لغو شد و در بعضی از سایت های خبری مشکل مالی علت عدم برگزاری اردو عنوان شد .در این خصوص بفرمایید ؟

مسائل مالی در این امر دخیل نبود چرا که ما مقدمات اردو را انجام داده بودیم ولی با توجه به مصدومیت بازیکنانمان و حضور ۵ بازیکن در رده های مختلف تیم ملی و عدم جذب بازیکن جدید تا زمان شروع اردو از لحاظ نفرات به حد نصاب برگزاری اردو نرسیدیم . بنابه تشخیص کادرفنی و مدیریت قرار شد تمرینات در تبریز شروع شود ولی بازی های تدارکاتی در نظر داریم تا با جذب بازیکنان مد نظرمان یا در تبریز یا در شهر های دیگر بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

در خصوص مشکلات مالی توضیح دهید .

خوشبختانه در نیم فصل اول مسابقات با همت اعضای هیات مدیره و مجموعه باشگاه و صبر و حوصله بازیکنان تیم و همکاری آنها با مدیران باشگاه ، تراز مالی منفی و بدهی های سنگین نداشته ایم ولی تعهداتی به اشخاص حقیقی و حقوقی داریم که انشاالله به موقع با دستیابی به منابع مالی مدنظر به کلیه تعهداتمان عمل می کنیم ، ۲۹ آبان ماه در تهران جلسه هیئت مدیره باشگاه برگزار می شود تا آخرین تصمیمات در خصوص تامین منابع مالی اتخاذ گردد ، ان شاءالله خبرهای خوشی از این جلسه خواهیم داشت ، لازم می بینم همین جا از همه مسئولین استانی بخواهم از این تیم حمایت کنند و کماکان کمک حال این تیم باشند ، بنابه اعلام دفتر استاندار قرار است به خدمت استاندار محترم برسیم تا از رهنمود های آنها استفاده نماییم و بتوانیم حضوری قدرتمند در بازی های آسیایی داشته باشیم ، و با درخشش در این بازی‌ها موجب شادی مردم آذربایجان شویم.

آخرین وضعیت تیم را شرح دهید .

تیم از لحاظ آمادگی روحی و روانی در شرایط بسیار ایده آلی قرار دارد و از تمامی بازیکنان و کادر فنی به خاطر این همدلی و اتحاد تشکر می کنم و امید دارم با حفظ این همدلی افتخارات بزرگی برای هواداران فهیممان کسب نماییم ، از نظر فنی هم بازی با استقلال تهران نشان از یک پیشرفت با برنامه در تیم بود و این مسیر روبه جلو در بازی پرسپولیس نیز نمایان خواهد شد و با توجه به شرایط جوی استان در این فصل با حفظ آمادگی جسمی ایده آل برای ادامه مسابقات خواهیم پرداخت.

حرف آخر.

می خواهم در خصصوص رسانه ای بگویم ، رسانه‌ها بعنوان یار سیزدهم و یا به قول خودشان یار ۱۲+۱ تیم هستند و در نقش موثر آنها در تیم هیچ جای شیهه ای نیست ، در نیم فصل اول نیز رسانه های استان در کنار تیم بوده اند و من به نوبه خودم از همه آنها تشکر می کنم و از رسانه های استان می خواهم همیشه در کنار تیم باشند و به رسالت خود عمل نمایند ، متاسفانه چند پایگاه خبری در قالب سایت در استان فعالیت می نمایند و با توجه به استعلامی که گرفته ایم حتی مجوزهای لازم برای فعالیت هم ندارند ، این سایت‌ها در روز های اخیر با انتشار اخبار کذب سعی در به حاشیه کشاندن تیم داشته اند ، پایگاه هایی که در مقاطع حساس چون بازی با استقلال تهران تلاش می کردند خواسته یا ناخواسته در سکوها التهاب ایجاد کنند تا با ایجاد بعضی جریان‌ها در نهایت به کسر امتیاز از تیم تراکتور منجر گردند ، این کار یعنی آب در آسیاب رقیب ریختن رفتارهایی که سهوا یا عمدا سعی در به حاشیه کشاندن این تیم مردمی داشته است ، ولی مطمئنا هواداران فهیم ما سره را از ناسره تشخیص می دهند و خود پاسخ این سایت و پایگاه خبری غیرمجاز را می دهند.

درخصوص شعار های شنیده شده علیه قلعه نویی چه نظری دارید ؟

اختلاف آقای قلعه نویی با آقایان شخصی است و ارتباطی به باشگاه و هواداران ندارد . من توصیه می کنم اختلافات خودشان را که از زمان کار آقای قلعه نویی در تبریز با همدیگر دارند بیرون از ورزشگاه حل کنند و پای هواداران را به میان نکشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391