برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی زاده: با قلعه نوعی هیچ گونه مذاکره ای نداشته ایم

یکشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۳ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در خصوص حمایت از سرمربی تیمش اظهار داشت: برنامه درازمدتی با جلالی، سرمربی فعلی تیم در نظر داریم و همچنین ما نیز از وی حمایت می کنیم.

حمید زینی زاده

حمید زینی زاده در خصوص مذاکره ای که با قلعه نوعی به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: هیچ گونه مذاکره ای با " امیر قلعه نوعی " که از مربیان موفق لیگ برتری است صورت نگرفته و این خبر را تکذیب می کنم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ابراز حمایت از " جلالی" سر مربی تیمش افزود: سرمربی تیم با قاطعیت کار خود را دنبال می‌کند و ما نیز در خدمت وی خواهیم بود و برای موفقیت تیم تلاش خواهیم کرد و هواداران نیز او را دوست دارند.

زینی زاده اظهار داشت: " جلالی" با تیم قرارداد دارد و به قراردادش متعهد و پایبند است و ما نیز خواهان وی هستیم.

وی به موفقیت تیم تراکتورسازی با جلالی تصریح کرد: ما با جلالی در سالهای آتی برنامه داریم و برنامه های دراز مدتی برای تقویت همه جانبه تراکتور پیش بینی و تدارک دیده شده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز خاطرنشان کرد: امیر قلعه نوعی مربی بزرگی است ولی ما در نظر داریم با جلالی برای آینده تیم برنامه ریزی کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391