برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی زاده: کریمیان را با افشین عوض نمی کنیم

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۱ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: آرش افشین و مهدی کریمیان را با هم تعویض نمی‌کنیم و می‌خواهیم کریمیان را برای خودمان حفظ کنیم.

حمید زینتی زاده و حمید زینی زاده

حمید زینی زاده اظهار داشت: ما تنها بازیکنانی را به خدمت می گیریم که رضایت نامه داشته باشند.
به همین دلیل بازیکنی را از دست نمی دهیم و برای هیچ بازیکنی هم پول رضایت نامه نمی دهیم، به این ترتیب با هیچ باشگاهی طرف حساب نیستیم و بازیکنان خود باید رضایت نامه گرفته و به تیم ما بیایند.

وی با اشاره به موضوع بازگشت دهنوی ادامه داد: اگر قاسم دهنوی به ما ملحق شود مشکلی نداریم ولی دنبال جذب او نیستیم و برای او با باشگاه پرسپولیس و شخص دهنوی مذاکره نکردیم.

زینی زاده در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: موضوع مذاکره را با بازیکنان توافق نکردیم قصد داریم مدارک پزشکی ایرانپوریان را طی هفته جاری تهیه کرده و به سازمان لیگ بفرستیم تا نامشان را از لیست خارج کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391