برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه مالی ذوب‌آهن، مس کرمان و سپاهان

دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۴ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین احکام و آرای خود را در خصوص پرونده‌های واصله به فدراسیون فوتبال را اعلام کرد.

تیم ذوب آهن

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این احکام و آرا به شرح زیر است:

جریمه تیم های ذوب آهن و پیام صنعت آمل

رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص تاخیر در ورود دو تیم پیام صنعت آمل و ذوب آهن اصفهان و همچنین تخلف اصغر فروتن سرپرست تیم ذوب آهن اصفهان در دیدار هفتم آبان ماه در مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور، صادر شد. بر این اساس تیم پیام صنعت آمل با سه دقیقه تاخیر ورود در نیمه اول و دو دقیقه تاخیر ورود در نیمه دوم به پرداخت ۱۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم ذوب آهن اصفهان هم به دلیل سه دقیقه تاخیر ورود در نیمه اول به پرداخت ۹میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و اصغر فروتن سرپرست تیم ذوب آهن به دلیل اعتراض به داور و توهین به داور چهارم به یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره در سه موردی که ذکر شد قطعی است.

مس کرمان ۹ میلیون جریمه شد

در دیدار تیم های استقلال تهران و مس کرمان در تاریخ هفتم آبان ۹۲ ،تیم مس کرمان در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر وارد زمین شد که به همین دلیل به پرداخت نه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

جریمه شش میلیونی باشگاه سپاهان

در بازی تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد مبارکه اصفهان که هفتم آبان ماه در اصفهان انجام می شد، تیم فولاد مبارکه سپاهان در نیمه دوم با دو دقیقه تاخیر وارد زمین شد که بر همین اساس به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. رای صادره قطعی است. ضمنا کمیته انضباطی اعلام می‌کند که بر اساس گزارش نماینده ناظر فدراسیون فوتبال، مسئولین تیم و هیئت برگزار کننده همکاری بسیار خوب و مطلوبی داشته و غفاری مدیر تیم صنعت نفت آبادان در جهت سامان دادن به استفاده از آی دی کارت ابتکار قابل توجهی داشته اند و بدینوسیله مراتب قدردانی کمیته انضباطی اعلام و در سوابق باشگاه صنعت نفت آبادان درج می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391