برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: انگیزه زیادی دارم تا خودم را جلوی استقلال نشان دهم

چهارشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۵ — گل

من با ناراحتی از استقلال جدا نشدم و از مسئولان این تیم دلخور نیستم. ولی خودم نتوانستم شایستگی هایم را در این تیم نشان دهم

دفاع راست نیم فصل اول استقلال که عملکردش مورد رضایت کادر فنی این تیم نبود و از این تیم جدا شد، در اولین دیدار تیم جدید خود یعنی گسترش فولاد باید مقابل تیم سابقش بازی کند. ظاهرا عابدینی انگیزه های زیادی هم برای این بازی دارد.

چه شد که به تبریز برگشتی؟

استقلال مرا نمی خواست و آقای خطیبی هم خیلی پیگیر کارهای من بود. به هر حال تبریز شهر خودم است و دو سال هم در تراکتور در این شهر فوتبال بازی کردم و در این جا راحتی خاصی دارم.

کار با رسول خطیبی چطور است؟خیلی خوب است. آقای خطیبی نشان داده اند مربی جوانگرایی هستند و به جوان‌ها اعتقاد زیادی دارند. خوشبختانه خرید های خوبی در نیم فصل انجام دادیم که همه به تیم کمک می‌کند تا به امید خدا بتوانیم نتایج بهتری در نیم فصل دوم بگیریم.از جام حذفی هم خیلی زود کنار رفتید؟بله. راستش را بخواهید نفتی‌ها مارا غافلگیر کردند. اصلا فکرش را نمی کردیم نفت بتواند چنین کیفیتی از خودش نمایش دهد و حالا تعجبی ندارد که این تیم سپاهان را هم حذف کرده باشد. البته اگر بیشتر دقت می کردیم می توانستیم صعود کنیم. ولی اسمش جام حذفی است و اولین اشتباه آخرین اشتباه است.خیلی زود به ورزشگاه آزادی برگشتی. فکر می کردی به این زودی مقابل تیم سابقت قرار بگیری؟

من اول فصل با انگیزه های زیادی به استقلال آمدم و اصلا فکر نمی کردم چنین شرایطی پیش بیاید. ولی متاسفانه شرایط به خوبی پیش نرفت و مجبور شدم از این تیم جدا شوم. رویارویی با استقلال برایم سخت است ولی فوتبال حرفه ای این مسائل را نمی شناسد.

حتما انگیزه های زیادی هم برای این بازی داری؟

صد در صد همینطور است. من با ناراحتی از استقلال جدا نشدم و از مسئولان این تیم دلخور نیستم. ولی خودم نتوانستم شایستگی هایم را در این تیم نشان دهم و همین موضوع باعث می شود انگیزه زیادی داشته باشم تا علاوه بر کمک کردن به تیم خودم، بتوانم توانایی های خودم را مقابل تیم سابقم نشان دهم.

قبل از بازی سمت نیمک استقلال می روی؟

قطعا این کار را می کنم. آقای قلعه نویی کمک زیادی به فوتبال من کرده اند و نقش زیادی در پیشرفتم داشته اند. چه در زمانی که در تراکتور بودم و چه در نیم فصل اول. همانطور که گفتم مشکلی با استقلال ندارم و همه تلاشم را می کنم تا تجربه کسب کنم و بتوانم به استقلال برگردم و به این تیم کمک کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391