برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: هیئت‌فوتبال ۷۰میلیون بدون نامه برداشت کرد

دوشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه داماش گفت:‌ ساختار سازمان لیگ قوی و منسجم است.

امیر عابدینی

امیر عابدینی در مورد اینکه از ساختار معیوب فوتبال ایراد گرفته بود، گفت:‌ منظور من به هیچ عنوان سازمان لیگ نبود بلکه من گفتم سازمان لیگ می‌تواند الگوی مناسبی برای کار باشد اینکه سازمان لیگ خودش اگر ایرادی داشته باشد آن را قبل از آنکه دیگران بخواهند آن را بگیرند آن را برطرف می‌کند.

وی افزود:منظور من ساختار معیوب فدراسیون فوتبال بود. اینکه هیئت رئیسه سازمان لیگ اداره کننده جلسه مجمع نیست بلکه هیئت رئیسه باید به مجمع پاسخگو باشد. اساسنامه هر چقدر هم که خوب باشد اما وقتی ساختار عیب و ایراد داشته باشد نمی‌توان برداشت درستی از آن کرد.

مدیرعامل باشگاه داماش افزود: سازمان لیگ اکنون کارهای خوب و درستی انجام داده است وقتی ما از هزار امتیاز لازم ۹۰۸ امتیاز می‌گیریم و بعد از ژاپن در رده دوم می‌ایستیم نشانگر آن است که سازمان لیگ کارش را خوب انجام داده است. به خصوص اینکه ما بالاتر از کشوری مثل کره جنوبی قرار گرفتیم. این نشان‌دهنده کار درست و قوی در سازمان لیگ است.

وی در مورد وضعیت باشگاه داماش گفت:‌ در تلاش هستیم تا وضعیت پایداری در آنجا ایجاد کنیم. اکنون مسئولان استانی به تکاپو افتادند کوچکی‌نژاد نماینده محترم مجلس برای حل مشکلات دست به کار شده است که باید از ایشان تشکر کنیم. استاندار به صرافت افتاده که چه کاری باید انجام می‌داده و انجام نداده است و می‌خواهد مشکلات و دغدغه‌های داماش را حل کند. این مسائل خوب است. من از مسئولان استان خواهش کردم که داماش را حمایت کنند.

عابدینی در مورد جلسه امشبش با رویانیان گفت: امشب با ایشان جلسه دارم و اگر بتوانم کمکی به پرسپولیس و رویانیان بکنم و مفید باشم دریغ نخواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه داماش در مورد اینکه هیئت فوتبال استان گیلان برداشت ۷۰۰ میلیونی از حساب این باشگاه را با لابی‌گری تکذیب کرده است، گفت: من اصلا نگفتم ۷۰۰ میلیون تومان. بلکه من گفتم ۷۰ میلیون تومان از حساب ما بدون آنکه نامه‌ای بدهیم از سازمان لیگ برداشت شده است. الماسخاله رئیس هیئت فوتبال که خودش بهتر از همه شرایط مارا می‌داند.اکنون نباید این ۷۰ میلیون را از حساب باشگاه برداشت می‌کرد زیرا ما حتی برای اداره تیم‌های پایه هم مشکل داشتیم.

وی افزود: ۷۰۰ میلیون تومان هم مربوط به هزینه‌ای است که ما برای تکمیل ورزشگاه انجام دادیم و اکنون از هیئت فوتبال طلبکاریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391