برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: ناظر بازی گفت رشت را به آتش می کشم

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۸ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه داماش گفت:مگر من حرف از سند زدم که آقای علیپور گفته برای حرف‌هایم باید سند بیاورم؟

امیر عابدینی

امیر عابدینی درباره اظهارات خود علیه سعید مظفری زاده در برنامه ۹۰ هفته گذشته عنوان کرد:من نگفتم مظفری‌زاده مورد دارد که او ناراحت شود.یا مگر گفته ام که شماره حسابی رد و بدل شده است.نه،این حرفها را نزدم.

وی ادامه داد:در برنامه ۹۰ آنچه گفتم این بود که مظفری زاده رفیق صادق صدیقی است. آیا او اینقدر جرات دارد که بگوید من رفیق صدیقی نیستم؟ آقای صدیقی بچه کجاست؟ رابطه‌اش با آقای مظفری‌زاده و فدراسیون چطور است؟ آقای مظفری‌زاده جواب این سوالات را بدهد ممنون می‌شوم.

مدیرعامل داماش درباره قضاوت مظفری زاده در دربی گیلان گفت:هنوز هم می گویم هم صحنه اخراج ناعادلانه بود و هم صحنه پنالتی. من تا پایان این پرونده پیش خواهم رفت و منتظر جواب هستم.

عابدینی تاکید کرد:من همان روز بازی به آقایان علیپور، تاج و عزیزمحمدی گفتم این نفرات برای داماش دردسرساز می‌شوند. مگر من حرف از سند زدم که آقای علیپور گفته برای حرف‌هایم باید سند بیاورم؟ سند من خود آقای علیپور هستند.

وی ادامه داد:متاسفانه ناظر بازی هنوز بازی شروع نشده دنبال طومار جمع کردن برای تماشاگران بود. هر حرکتی را یادداشت می‌کرد. دوستان ما هم وقتی از آقای آلبرت پرسیدن برای چه اینقدر می‌نویسی که می‌گوید من رشتی متوجه می‌شوم و می‌دانم اینها چه می‌گویند.

عابدینی افزود:آلبرت در چشم مان نگاه می‌کرد و می‌گفت امروز رشت را به آتش می‌کشم.خب آقایان به آتش کشیدید و راحت شدید دیگر چه می‌خواهید. با آن قضاوتی که انجام شد هواداران مان متانت به خرج دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391