برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد آبشک: هرگز در ارتباط با مبلغ انتقالم مصاحبه نکردم

شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۴ — گل

من هرگز در رابطه با پول قراردادم با هیچ رسانه ای مصاحبه نکردم. به من هیچ ربطی ندارد که پول انتقال من در کجا خرج می شود

هافبک جوان داماش از نیم فصل، پس از مدتها از تیم شهر خود جدا شد و بار سفر را به مقصد کرمان بست. بازیکن پر حاشیه داماش، رفتنش هم پر از حاشیه و اتفاقت خاص بود. گروهی از هواداران داماش علت رفتن آبشک از تیمشان را سنگ اندازی بعضی از افراد وابسته به باشگاه در رابطه با شخص او می دانستند و گروهی هم مشغول حساب و کتاب کردن مقدار پولی شدند که از محل رفتن آبشک به داماش می رسد. در همین ارتباط از او مصاحبه ای منتشر شده بود مبنی بر اینکه پول انتقال من از داماش به مس کجا خرج شده است، مصاحبه که آبشک از بیخ وبن تکذیبش کرده است.

داستان حرفهایت چه بود؟

من هرگز در رابطه با پول قراردادم با هیچ رسانه ای مصاحبه نکردم. به من هیچ ربطی ندارد که پول انتقال من در کجا خرج می شود. اصلا من خوشحال می شوم اگر ببینم پول رضایت نامه من مشکلات داماش را به اندازه ی حتی کوچک حل کند.

اما هواداران داماش آن مصاحبه را از تو باور دارند!

به جان مادرم قسم می خورم که آن حرفها اصلا حرف من نبود! من می دانم که داماش کلی بدهی دارد و صدتا از این پولها هم بیاید برای رفع مشکلاتش کم است. اصلا علت رفتن من از داماش فقط بحث مالی بود، چون من تازه ازدواج کردم و برای زندگی به پول احتیاج دارم و اگر داماش شرایطش را داشت که می توانست به من پوا بدهد من می ماندم.

یعنی اگر پول بیاید دوباره به رشت بر می گردی؟

رشت شهر من و داماش تیمم هست و حتما دوباره روزی به تیم شهرم باز می گردم. البته الان بازیکن مس هستم و باید به تیمم فکر کنم و به آن وفادار هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391