برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه ابومسلم محکوم شد

سه‌شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۹ — ایسنا

باشگاه ابومسلم باید خسارت سه باشگاه پیکان، یزد لوله و راهیان کرمانشاه را پرداخت کند.

تیم ابومسلم خراسان

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، سازمان لیگ در نامه‌ای به هیئت فوتبال استان خراسان و مدیرعامل باشگاه ابومسلم مواردی را به شرح زیر بیان کرد:

با توجه به مشکلات حقوقی و مالکیتی باشگاه ابومسلم در ابتدای فصل ۹۲-۹۳ و مطرح بودن این پرونده در وزارت ورزش و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و دستور مقامات فدراسیون مبنی بر تعویق مسابقات ابومسلم تا صدور رای مربوطه و با توجه به برنامه اعلام شده قبلی دیدارهای ابومسلم در سه هفته آغازین مسابقات لیگ دسته اول کشور، منجر به ایجاد هزینه‌های مالی بر سه باشگاه یزد لوله، پیکان و راهیان کرمانشاه شده است.

کمیته مسابقات سازمان لیگ این ضرر و زیان را تایید می‌کند و قطعا هزینه‌های معقول و منطقی پذیرفتنی ایجاد شده با ارایه مستندات قانونی باشگاه‌های مربوطه باید توسط باشگاه ابومسلم پرداخت شود.

بدیهی است کمیته مسابقات تا وصول مطالبات و خسارت‌های مالی ایجاد شده به سه باشگاه مورد نظر از ارایه هر گونه خدمات من جمله در نیم فصل مسابقات به باشگاه ابومسلم ( در صورت استنکاف از پرداخت خسارت وارده) معذور بوده و ضرر و زیان مورد تایید کمیته انضباطی از طرق قانونی از تیم ابومسلم به نفع تیم‌های زیان دیده اخذ و پرداخت خواهد شد.

تاکید می‌شود سه مسابقه معوقه باشگاه ابومسلم خراسان با باشگاه‌های یزد لوله، پیکان تهران و راهیان کرمانشاه برابر برنامه ارسالی به شماره ۱۱۰/۳۸۹۰ مورخ ۲۷ آبان در تاریخ‌های قید شده قطعا برگزار می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391