برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عقب نشینی عادل در مورد تعداد تماشاگران پرسپولیس

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۶ — گل

عادل همچنین با پیدا شدن غلامپور روی نیمکت به او بند کرد و در جمله جالبی گفت اگرعلی دایی یک بار در شادی های گل عجیب غلامپور جا خالی بدهد صحنه جالبی خلق خواهد شد

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور گزارشگر دیدارپرسپولیس – سایپا هر چند دقیقه یک باربا تکه‌ها و کنایه های نابش در حین گزارش باز هم جذابیت هایش را برای بینندگان تلویزیونی حفظ کرد.عادل که در نیمه اول از سردی بازی و سرمای هوا کلافه شده بودبیشتر فرصت می کرد تا به حاشیه‌ها بپردازد.

او با اشاره ای درستبه تبلیغات چهار طبقه دور زمین انتقاداتی را وارد گرد و ضمن اشاره به اینکه در هیچ جایدنیا چنین تبلیغاتی در ورزشگاه‌ها وج.ود نداردگفت باید در این خصوص و زیباشناسیتبلیغات تلویزیونی و ورزشگاه هابحث شود.عادل گفت با این همه رنگ و حرکت بیننده تلویزونی گیج می شود.

وی در دقیقه ۳۸و در حالی که بازی بسیار سرد دنبال می‌شد مشغول چای خوردن شد و در همان حینبعضا گزارش هم می کرد اما در سکوت تماشاگران صدای چای خوردن و عطسه کردن او هم می آمد!

عادل همچنین با پیدا شدنغلامپور روی نیمکت به اوبند کرد و در جمله جالبی گفت اگرعلی دایی یک بار در شادی های گل عجیب غلامپور جا خالی بدهد صحنه جالبی خلق خواهد شد.

فردوسی پور که درباره استقبال کم تماشاگران از بازی های لیگ برتر و قهر آنها از ورزشگاه‌ها صحبت کرده بود بعد از اعلامگوینده ورزشگاهمبنی بر اینکه ده هزار نفر در استادیوم هستند این عدد را اشتباه دانست و اعلام کرد در خوشبینانه ترین حالت ممکن ۶-۵ هزار نفرروی سکوها هستند.

او که در ابتدای بازی هم گفته بود منتظر عددهای جادویی سازمان لیگ باید باشیم بعد از اینکه به خواسته خودش نمای بازی از کل ورزشگاه به تصویر کشیده شداز حرف اولش عقب نشینی کرد و گفتحدودا ۹ تا ۱۰ هزار نفر در استادیوم هستند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391