برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمدزاده: خوابگاه بازیکنان و کادرفنی گهر جایگاه نگه‌داری دام است!

جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۳ — ایسنا

سرمربی گهر دورود با بیان این که کادرفنی و بازیکنان گهر تاکنون حتی یک درصد از قراردادشان را دریافت نکرده‌اند، گفت: خوابگاه بازیکنان و کادرفنی گهر در جایی است که دام و احشام را در آن نگه‌داری می‌کنند.

محمد احمدزاده

محمد احمدزاده درباره علت ترک تیم گهر دورود و تعطیلی تمرین‌های این گفت: آخرین بار قرار بود هفته‌ گذشته حداقل ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرداخته شود که متاسفانه تاکنون این موضوع اتفاق نیفتاده و تمامی بازیکنان و کادر فنی حتی یک درصد هم از قراردادهای خود را نگرفته‌اند و این وعده وعیدها هر هفته‌ به هفته‌ دیگر موکول می‌شود.

سرمربی گهر دورود افزود: درباره ادامه ندادن کار قرار بود پس از بازی مقابل الوند این کار را با نظر کل مجموعه انجام دهیم که مدیرعامل تیم پس از اطلاع از آن بار دیگر ما را قانع کرد. مقابل فولاد یزد هم بازی کنیم و پس از آن مشکلات حل خواهد شد اما باز هم حل نشد و شرایط به قدری برای مجموعه سخت شد که با هماهنگی مدیرعامل گهر را ترک کردم و بازیکنان نیز تمرینات را تعطیل کردند.

وی خاطر نشان کرد: پس از ترک تمرینات مدیرعامل تیم دیروز با من تماس گرفت و گفت که مقداری پول قرار است از طرف استانداری به تیم تزریق شود و تمامی بازیکنان و کادرفنی مقداری از قراردادشان را خواهند گرفت. در پی این موضوع من به دورود بازگشتم و در جلسه‌ای که در استانداری برقرار شد شرکت کردم اما این جلسه بسیار ناامیدکننده بود و هیچ گونه نتیجه‌ای برای تیم نداشت که در پی آن باز هم تصمیم گرفتیم برای دیدار مقابل شهرداری به یاسوج نرویم تا این که دیشب قائد رحمت، نماینده مردم دورود در مجلس به اردوی تیم آمد و خواستار بازی مقابل شهرداری شد و قول داد مشکلات مالی تیم قبل از بازی هفته‌ آینده مقابل پدیده حل شود و امروز نیز جلسه‌ای در این رابطه در استانداری خواهد داشت.

احمدزاده با انتقاد از شرایط و امکانات کم باشگاه گهر دورود گفت: خوابگاه بازیکنان و کادر فنی تیم جایی است که در آن دام و احشام نگه‌داری می‌کنند و من نیز آنجا می‌خوابم! تنها دلیل ادامه کار فقط به عشق مردم فوتبالدوست گهر است و گرنه با این شرایط اسف بار نمی‌توان کار کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391