برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عجمانی‌ها پول هدایتی را وصول کردند، امارتی‌ها در انتظار قسط سوم رضایتنامه خلعتبری

یکشنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۷ — فارس

مسئولان باشگاه عجمان امارات پول حسین هدایتی بابت قسط دوم رضایتنامه خلعتبری را وصول کردند.

پرداخت قسط دوم پول رضایتنامه محمدرضا خلعتبری باعث شد تا محمد رویانیان سفری به امارات داشته باشد. عجمانی‌ها به دلیل بدقولی پرسپولیسی‌ها به شدت ناراحت بودند و حتی برنامه‌ریزی خود را برای کشاندن پرونده به مراجع بالاتر انجام داده بودند اما با حضور رویانیان عصبانیت آنها فروکش کرد و خطر بزرگ از بیخ گوش پرسپولیسی‌ها گذشت.

با صحبت انجام شده قرار شد قسط دوم پول رضایتنامه خلعتبری به عجمانی‌ها داده شود و به همین‌دلیل قرمزپوشان باز هم دست به دامن حسین هدایتی خیر این روزهای باشگاه پرسپولیس شدند. هدایتی نیز طبق هماهنگی‌های انجام شده به عجمانی‌ها اعلام کرد که می‌توانند این پول را از یکی از صرافی‌های عمارات دریافت کنند. از همین رو بالاخره این پول توسط عجمانی‌ها وصول شد و آنهاقسط دوم خلعتبری را دریافت کردند و حالا فقط یک قسط بابت پرداخت پول رضایتنامه پرسپولیسی‌ها به عجمانی‌ها مانده که آن هم باید در ماه‌های آینده پرداخت شود.

گفتنی است در صورتی که پول قسط دوم پرسپولیسی‌ها به عجمانی‌ها وصول نمی‌شد اماراتی‌ها تصمیم‌های بدی را طبق توافقی که با قرمزپوشان انجام داده بودند گرفته بودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391