برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس برای اجرای پروژه‌ها به حمایت نیاز داریم

سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۲ — باشگاه خبرنگاران

اکبری گفت: پرسپولیس می‌تواند خودش را اداره کند. برای این منظور طرح‌های اقتصادی کلانی داریم و برای اجرای پروژه‌ها نیاز به وام‌های کم بهره و مصوبات دولتی در این ارتباط داریم که امیدواریم به انجام برسد.

محمدصادق اکبری

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد صادق اکبری اظهار داشت: طرح‌های اقتصادی ارزشمندی برای ساختن آینده پرسپولیس طراحی شده است و رویانیان هم ایده‌های خوبی دارند اما برای اینکه طرح‌ها به مرحله اجرا در آیند به پشتوانه مالی نیاز است که امیدواریم از طریق وام‌های کم بهره تامین شود. وی ادامه داد: مادامی که امکان خصوصی‌سازی پرسپولیس به شکلی که مرسوم است وجود نداشته باشد باید هزینه‌ها را تامین کرد. در این مسیر ناچار خواهیم بود که بسترهای اقتصادی ایجاد کنیم. باشگاه پرسپولیس بیکار ننشسته است ولی برای به سرانجام رساندن پروژه‌ها به مصوبه دولت نیاز داریم. رئیس هیأت مدیره پرسپولیس توضیح داد: در جلسه‌ای که پیش از این با آقای صالحی امیری داشتیم این طرح‌ها ارائه شد که از سوی ایشان بسیار استقبال شد. با شناختی که از آقای گودرزی وجود دارد، فکر می‌کنم این طرح‌ها مورد توجه ایشان هم قرار می‌گیرد. ما نیاز به مصوبه دولت برای دریافت وام‌های کم بهره داریم تا بتوانیم در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنیم و از محل درآمدها، این وام را برگردانیم. وی افزود: سود ده بودن طرح‌ها توسط افراد اقتصادی تائید شده است و در صورت نیاز، مشاوران اقتصادی بانک‌ها نیز می‌توانند آن را بررسی کنند. به هر حال درآمدزا شدن باشگاه حتی زمانی که طرح خصوصی سازی به مرحله انجام برسد، راهگشا خواهد بود و امیدواریم بتوانیم این طرح‌ها را اجرایی کنیم. اکبری در ادامه تصریح کرد: الان شرایط اینگونه است که باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال نمی‌توانند آنطور که باید از منابع دولتی تامین شوند. نه اینکه وزارت ورزش نخواهد کمک کند یا نخواهد بودجه بدهد. وزارت هم بر اساس بودجه‌ای که می‌گیرد، برای بخش‌های مختلف درصد تعریف می‌کند اما باشگاه‌هایی هستند که تحت عناوین دیگر به صورت غیر مستقیم منابع را دریافت می‌کنند و این مساله رقابت نابرابری را ایجاد می‌کند. رئیس هیات مدیره پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مالی انجام می‌دهد. رویانیان حتی بسیاری اوقات سعی می‌کنند مشکلات را منتقل نکرده و راه حلی پیدا کنند اما پرسپولیس به عنوان مجموعه‌ای که با شور و نشاط جامعه سر و کار دارد برای پیشبرد برنامه‌هایش به حمایت‌ها نیاز دارد و نمی‌توان به تنهایی کارها را پیش برد. در این بین باید تشکر و قدردانی ویژه‌ای از کادر فنی و بازیکنان داشته باشیم که با وجود تمام مشکلاتی که داشته‌اند با صبوری همه چیز را تحمل کرده و با تمام وجود برای موفقیت تیم و خوشحالی هواداران تلاش کرده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391