برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اکبری: به ترکیب تیم برنده نباید دست زد، پیشنهاد ما حفظ همین هیئت مدیره است

چهارشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۹ — فارس

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:همیشه قانونی در فوتبال وجود دارد که اعتقاد بر این است که به ترکیب تیم برنده هیچ وقت دست زده نمی‌شود.

محمد صادق اکبری، اظهار داشت: همیشه قانونی در فوتبال وجود دارد که اعتقاد بر این است که به ترکیب تیم برنده هیچ وقت دست زده نمی‌شود ما الان هم تیم‌مان در صدر جدول است و نتایجخوب به همراه بازی خوب انجام می‌دهد.

وی افزود:‌ ما در همین دیدار با تراکتورسازی با وجوداینکه باختیم اما از حریف بسیار سر بودیم و الان باید تدبیری بیندیشیم تا با توجه به اینکه کمتر از سه ماه به بازی‌ها مانده با آرامش کار را روبه جلو ببریم و از هر گونه حاشیه‌ها بپرهیزیم.

اکبری ادامه داد: ما پیشنهاد می‌کنیم همین ترکیب در هیئت مدیره بماند. با وجود اینکه رویانیان در جلسه هیئت مدیره سخت به این موضوع پافشاری می‌کرد که نمی‌تواند در پرسپولیس بماند و مصر بود که به دلیل برخی مشکلات خانوادگی و برخی مسائل برود اما باز هم گفتیم که فعلا بمان.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیسخاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم پرسپولیس آرامش داشته باشد البته تابع نظر وزارت ورزش هستیم و در راستای بهبودی شرایط تیم هر تصمیمی که وزارت ورزش بگیرد مورد استقبال و تائید ما است اما باید اکنون آرامش را حفظ کرد.ما پس از جلسه هیئت مدیره صورتجلسه و کارهای اقتصادی را امضا و در اختیار وزارت ورزش قرار دادیم و مسئله دیگری در این زمینه مطرح نشد.

اکبری تصریح کرد: بازی سخت را مقابل سایپا داریم و مطمئن هستم با تجربه دایی و تلاش بازیکنان مشکلی در این مسابقه نخواهیم داشت. بازیکنان می‌دانند باید تمام فکر خود را به خواسته‌های کادر فنی و بازی خود مشغول کنند.

وی در پایان در پاسخ به اینسؤال که برخی می‌گویند پروین مخالف برخی مسائل است، گفت: آقای پروین اگر حرف می‌زند از روی دلسوزی است و جلسه را برای حرف زدن و رفع کدورت‌ها می گذاریم. هر کس برای پرسپولیس حرفی می‌زند به خاطر موفقیت تیم است اما خوشبختانه مشکلی وجود ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391