برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور: پرونده‌ی قهرمانی نیازبه دقت‌بیشتردارد

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

دبیر ستاد تخلفات فوتبال در خصوص طولانی شدن حکم محسن قهرمانی گفت: اعضای کمیته انضباطی با دقت در حال رسیدگی به پرونده قهرمانی هستند تا حکم قطعی و مناسبی صادر کنند.

علیرضا علیپور

علیپور دبیر ستاد تخلفات فوتبال افزود: پرونده محسن قهرمانی مانند پرونده‌ها به طور کامل و واضح و روشن نیست. به خاطر همین نیاز به دقت و بررسی کامل دارد.

علیپور در ادامه اظهار داشت: به نظرم دقت نباید فدای سرعت شود. کمیته انضباطی هم بعد از جمع‌بندی پرونده قهرمانی حکم را صادر می‌کند.

وی درباره دعوت شدن به جلسه کمیته انضباطی برای ارائه توضیحات بیان کرد: ما تمام تحقیقات را در مورد پرونده محسن قهرمانی انجام و تقدیم اعضای کمیته انضباطی برای صادر کردن حکم دادیم. به هر حال نیازی به حضور ما در کمیته انضباطی نیست مگر اینکه کمیته انضباطی برای هماهنگی بیشتر برای صادر کردن حکم ما را به جلسه‌شان دعوت کنند.

علیپور درباره احتمال آشتی دادن محسن قهرمانی با علی دایی بیان کرد: اینجا که خانه خاله نیست که بخواهیم این دو نفر را با یکدیگر آشتی دهیم، به هرحال پرونده قهرمان باید روال قانونی‌اش را طی کند تا حکمش صادر شود.

وی درباره احتمال لاپوشانی کردن این پرونده توسط مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: مطرح کردن این موضوع گمانی زنی برخی از افراد است به طور حتم مسئولان فدراسیون فوتبال برخورد قاطعانه‌ با پرونده محسن قهرمانی خواهند داشت.

علیپور بیان کرد: پرونده‌های قضایی هم در محاکم دادگستری چندماه طول می کشد تا حکمشان صادر شود. پرونده محسن قهرمانی هم دقت لازم می خواهد تا حکم قاطعانه‌ای برایش صادر شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم کمیته انضباطی حکم قاطعانه‌ای را در مورد قهرمانی صادر کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391