برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عالیشاه به تمرینات گروهی پرسپولیس بازگشت

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۶ — مهر

امید عالیشاه بازیکن مصدوم پرسپولیس صبح امروز در تمرینات گروهی این تیم حضور یافت.

امید عالیشاه که تا روز شنبه تمرینات خود را به صورت اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی دنبال می‌کرد، از صبح امروز دوشنبهبه جمع سرخپوشان پیوست. تمرین صبح دوشنبه پرسپولیس به کارهای بدنسازی اختصاص داشتولی کادر پزشکی بهعالیشاه توصیهکرد تا تحت کنترل تمرین کند و بویژه در استارت‌ها با فشار صد درصد کار نکند.

طبق اعلام کادر پزشکی،عالیشاه در تمرین بعدازظهر امروز نیز در تمرینات تیمی شرکت می‌کند و پا به توپ خواهد شد.

دکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال حضور این بازیکن در بازی با ذوب آهن به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: در آخرین آزمایشMRIکه هفته گذشته انجام شد، روند بهبودی بسیار خوب بود.عالیشاه ضمن آنکه همچنان برنامه‌های فیزیوتراپی را دنبال می‌کند از نظر بدنی در حال آماده سازی خود برای انجام بازی است و با توجه به شرایطش در روزهای آینده درباره بازی کردن او تصمیم‌گیری خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391