برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله:عضدی هیچ مشکلی برای برگزاری بازی ندارد

دوشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۲ — گل

فرامرز الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان از برگزاری داربی داماش و ملوان در ورزشگاه عضدی رشت خبر داد

ظاهرا ال گیلانوی شمالی‌ها در همه ی زوایای برگزاری اش باید با حاشیه همراه باشد. یکی از آن حاشیه‌ها که در مدت یک هفته مانده به شروع این مسابقه راه افتاده است، انتخاب محل برگزاری این بازی است. ظاهرا ملوانی‌ها که به مانند اکثر تیم های لیگ برتری در چمن طبیعی تمرین می کنند و مسابقه می دهند دوست ندارند تا بازی آنها با داماش در ورزشگاه عضدی برگزار شود و مایل هستند تا این مسابقه در سردار جنگل رشت انجام گیرد و به همین دلیل شرایط نامناسب امنیتی عضدی را بهانه ی این تغییر مکان قرار داده اند.

الما الماسخاله در این ارتباط نظر دیگری دارد و می گوید: باشگاه ملوان درخواست داده بود که به دلیل مسایل امنیتی دیدار روز جمعه این تیم با داماش گیلان در هفته هفدهم لیگ برتر، در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شود اما تعیین ورزشگاه مسابقه یکی از بدیهی ترین امتیازهای تیم میزبان است و میزبان می‌تواند بازی را در ورزشگاه مورد نظرش برگزار کند، ضمن اینکه ورزشگاه عضدی شهر رشت تاییدیه درجه " ای " مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا را هم گرفته است و هیچ مشکلی برای برگزاری دیدار دو تیم ندارد. وی ادامه داد: عظمتی فرماندار محترم مردم رشت که رئیس شورای تامین هم هست نیز اعلام کرد که دیدار دو تیم داماش و ملوان در ورزشگاه عضدی رشت برگزار خواهد شد و از مسئولان انتظامی شهر رشت درخواست نمودند تا به نحو احسن امنیت و آرامش این مسابقه را برعهده بگیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391