برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امانی: اختلاف سلیقه داشتیم، ترجیح دادم نباشم

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۳ — فارس

قائم‌مقام سابق باشگاه راه‌آهن سورینت گفت: من قصد داشتم اقداماتی در باشگاه انجام دهم اما دوستان نظرات دیگری داشتند که در نهایت منجر به جدایی من از باشگاه شد.

کاظم امانی

کاظم امانی، در خصوص جدایی اش از باشگاه راه‌آهن سورینت اظهار داشت: ظاهرا مسئولان باشگاه قصد داشتند چارت مدیریتی‌شان را تغییر دهند و قائم مقامی در باشگاه حضور نداشته باشد. من هم از حدود یک ماه پیش دیگر در باشگاه حاضر نمی‌شوم.

وی در مورد اختلاف نظرهایی که به وجود آمده بود، یادآور شد: موضوع خاصی نبود. یکسری اختلاف سلیقه‌هایی وجود داشت من هم فکر کردم اگر نباشم بهتر است.

قائم‌مقامسابقباشگاه راه‌آهن سورینت در مورد اینکه آیا استعفا داده و برکنار شده، گفت: من با مسئولان صحبت کردم و توافق کردیم که دیگر نباشم. قبلا هم این موضوع را مطرح کرده بودم آقایان در ابتدا لطف کردند و این موضوع را نپذیرفتند اما من مصر بودم که از باشگاه جدا شوم و در نهایت آنها پذیرفتند که من نباشم.

امانی در مورد درگیری‌ که بین او و رئیسی‌کیا به وجود آمده بود، خاطرنشان کرد: درگیری خاصی نبود یکسری اختلاف نظرهایی بود من هم این موضوع را شنیده‌ام که گفته بودند درگیری به وجود آمد اما اتفاق خاصی نبود. ماجرای خاصی رخ نداد. در باشگاه همه نقطه نظراتی داشتند و از مواضع خود دفاع می‌کردند نمی‌دانم بحث درگیری از کجا بیرون آمد. ما با همه افراد بحث می‌کردیم و در نهایت هیئت مدیره بود که در این زمینه تصمیم نهایی را می‌گیرد.

قائم‌مقام سابق باشگاه راه‌آهن سورینت در مورد اینکه علت جدایی‌اش چه چیزی بوده و از این موضوع ناراحت است، عنوان کرد: ما دیگر به این مسائل عادت کردیم. نمی‌خواستم در شرایط بحرانی مسئله‌ای برای تیم بوجود آید. باشگاه راه‌آهن بهترین سرمایه‌گذاری را انجام داده و این اقدامات شاید کمی روند تیم را مسدود کند. من قصد داشتم اقداماتی انجام دهم اما دوستان نظرات دیگری داشتند.

وی افزود: در نهایت من به خواسته آنها احترام گذاشتم نخواستم بیشتر از این در ناکامی‌های تیم ذینفع شوم. من بحث رفتن خود را مطرح کردم و آنها هم از این موضوع استقبال کردند البته این موضوع به طول انجامید که در نهایت من به این جمع‌بندی رسیدم که در باشگاه حاضر نشوم. بازیکنان و سرمربی خوبی در تیم حضور دارند امیدوارم اقداماتی انجام شود که تیم بتواند نتیجه بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391