برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوال روز: دل امیر برای اصفهان تنگ شده؟

جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۷ — گل

آیا تعارفات امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی بازی سپاهان موضوع خاصی را دنبال می‌کرد؟ ایا او داشت برای کسی یا چیزی پالس می‌فرستاد؟‍

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی کنار سی‌وسه پل؛ کسی می‌داند که چرا او همیشه در اصفهان آرام‌تر و خوشحال‌تر است.

امیر قلعه‌نویی تنها ۲ سال در اصفهان مربیگری کرده است اما هر وقت که پای رفتن به اصفهان وسط می‌آید او روش تهاجمی‌اش را کنار می‌گذارد و گاردش را باز می‌گذارد. کنفرانس‌های مطبوعاتی دیروز و پریروز او را مرور کنید. قلعه‌نویی آرام و مهربان است مثل آدم‌هایی که می‌خواهند چیزی را یادآوری کنند.

قلعه‌نویی در ربع چهارم حضور دو ساله‌اش در استقلال است و اینجا هم می‌تواند همان اتفاقات سپاهان را رقم بزند و برای بار دوم قهرمان لیگ شود. اما فاصله بین کیفیت تیمی و نمایش شاگردان او در سپاهان و استقلال قابل مقایسه نیست. او در اصفهان تیمی را ساخت که در سال دوم بهترین نمایش‌های ممکن را انجام می‌داد و همین مسئله ممکن است دل امیر را بند اصفهان کرده باشد. البته فقط هم این نیست او در اصفهان آرامش و امنیت ذهنی داشت، چیزی که در تهران از آنمحروم است و البته او در اصفهان با مدیری به نام محمدرضا ساکت کار می‌کرد که همتایش در اصفهان با وی غیرقابل مقایسه است!

آیا تعارفات امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی بازی سپاهان موضوع خاصی را دنبال می‌کرد؟ ایا او داشت برای کسی یا چیزی پالس می‌فرستاد؟‍ خدا می‌داند! البته قدر مسلم این است که دل او تنگ شهری است که او را دوست می‌داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391