برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عربشاهی: آقای صالحی به جای تنش آرامش برقرار کنید

شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۳ — فارس

رئیس هیئت مدیره کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: آقای صالحی شما رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هستید، پس به جای تنش آرامش را حکم‌فرما کنید.

ضیاء عربشاهی، ابتدا در خصوص اتفاقات بین کمیته استیناف و علی دایی گفت: کمیته استیناف فدراسیون فوتبال متأسفانه با حکمی که ۴۸ ساعت قبل از بازی با مس کرمان برای دایی اعلام کرد نشان داد که واقعا به همه چیز اشراف کامل ندارد.

وی افزود: طبیعی است که دایی هم از خود دفاع کند اما آقای صالحی شما با حرف‌های خودتان که می‌گویید دایی هر چه دوست دارد می‌گوید و مسائلی ایجاد می‌کند باید یکسری حرف‌ها را هم متوجه شوید.

عربشاهی تاکید کرد:ما هم تازه به این فوتبال نیامده‌ایم و همیشه دیده‌ایم مسئولان کمیته‌های مختلف به جای تنش آرامش برقرار کنند. من به نظرم این است که دایی با مدارک حرف حق زده و به بندهایی اشاره کرده که اگر آنها را بررسی کنیم به حرف‌های سرمربی پرسپولیس خواهید رسید و به دنبال شلوغ‌کاری نیست.

عربشاهی ادامه داد: پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و هواداران هم دوست دارند که بدانند چرا سرمربیتیمشان محکوم شده اما متأسفانه شما به جای جواب دادن با حرف‌هایتان به دنبال ایجاد تنش هستید که شاید در عمر فوتبالی ما حرف‌های شما خیلی کم پیش بیاید. ما باید این را بگویم که کمیته استیناف باید همه را به یک چشم نگاه کند و این طور برخوردهای یک طرفه با سرمربی قرمزپوشان همیشه جای حرف و حدیث باقی می‌گذارد. مطمئن باشید دایی با پرسپولیس فقط حقشان را می‌خواهند و نه کم و نه بیشتر.

ویدر پایان در مورد حرکت پرویز مظلومی پس از اخراجش در جریات بازی پرسپولیس و مس و نشان دادن عدد ۴ به قرمزپوشان نیز گفت: متأسفانه برخی مربیان ما حرفه‌ای نیستند، نمی‌دانم آیا آن موقع هواداران ما حرفی زدند که مظلومی آن کار را کرده یا به نظر شما این کار درست است. بالاخره زمان ما هم اتفاقاتی افتاده اما ما باید در ورزشگاه‌ها به دنبال آرامش باشیم. این کارها غیر حرفه‌ای است و به فوتبال ما لطمه می‌زند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391