برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرتضی اسدی: حرفهای سیدجلال را جدی نگیرید،سنش بالا رفته هیجان می دهد!

شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۷ — گل

سیدجلال چون سنش بالا رفته، نمی داند چه می گوید و بیخودی هیجان می دهد. حرفهای او را جدی نگیرید و زیاد فکرتان را مشغول نکنید

مرتضی اسدی با مصدومیت برای تراکتورسازی بازی کرد و در خط دفاع این تیم مقابل پرسپولیس عملکرد قابل قبولی داشت. کاپیتان تراکتورسازی درباره این بازی می گوید:« به شخصه ۲۶،۲۷ روز تمرین نداشتم. فیزیوتراپی می کردم و همراه سایر بازیکنان تمرین نمی کردم. فقط یکی دو روز آخر با تیم تمرین کردم. روز بازی هم درد داشتم اما با درد بازی کردم. نه تنها من بلکه علی کریمی هم با درد بازی کرد. خدا را شکر همدلی بچه‌ها باعث شد این بازی را ببریم. هواداران هم برای ما سنگ تمام گذاشتند و در یک روز بارانی ۹۰ دقیقه تشویقمان کردند. این برد مبارک همه هواداران تراکتورسازی و امیدوارم که بتوانیم این صدرنشینی را حفظ کنیم»

پرسپولیسی‌ها معتقدند بازیکنان تراکتورسازی وقت کشی کردند و با این حربه به برد رسیدند. کاپیتان تراکتورسازی در این باره می گوید:« ما به جز دو صحنه که واقعا برخورد شده بود دیگر خودمان را زمین نزدیم. تازه نیمه اول و درست در ۲۰ دقیقه اول که ما مدام روی دروازه پرسپولیس حمله می کردیم نیلسون چند بار خودش را زمین انداخت و سرعت حملات ما را گرفت.و ما اعتراضی نکردیم و پرسپولیسی‌ها هم نباید اعتراض کنند. حتی در ۳،۲ صحنه که واقعا با بچه های ما برخورد انجام شده بود پرسپولیسی‌ها فیرپلی را رعایت نکردند . البته ما دلخور نیستیم، مهم این بود که بازی را بردیم. ضمن اینکه آنها به وقت کشی اعتراض دارند، مگر در بازی رفت خودشان کم وقت کشی کردند؟ »

مرتضی اسدی در ادامه می گوید:« جای استوک بازیکن پرسپولیس روی ساق من است. طالبی هم که سرش شکسته. مثلا طالبی باید دستش را روی سرش بگذارد و با همان شرایط بازی کند که پرسپولیسی‌ها ناراحت نشوند؟ »

فرزاد حاتمی مدعی شده که داور باید ۳ پنالتی به سود پرسپولیس می گرفت. اسدی در این باره می گوید:« هر برخوردی را که نمی شود پنالتی گرفت. اصلا مگر بسکتبال است که داور ۳ پنالتی برای پرسپولیس بگیرد؟ اگر اینطور باید که در کل بازی های ما باید ۳۰۰،۴۰۰ پنالتی برای تراکتورسازی بگیرند. فقط یکی از صحنه‌ها مشکوک بود وگرنه روی صحنه های دیگر نباید بحث کرد. فکر می کنم پرسپولیسی‌ها انتظار دارند ما بایستیم و نگاهشان کنیم، آنها توپ را کنترل کنند، بچرخند و دروازه ما را باز کنند. این که نمی شود فوتبال»

اسدی در جواب پرسپولیسی‌ها که مدعی شده اند هواداران تراکتورسازی ۹۰ دقیقه فحاشی کرده اند می گوید:« من که نشنیدم هواداران ما فحش بدهند. نمی دانم پرسپولیسی‌ها از کدام ناسزا یا فحاشی صحبت می کنند. تماشاکران ما فقط تیمشان را تشویق کردند و به کشی بی احترامی نکردند»

بحث اسدی و سیدجلال هم در نوع خود جالب است. در خبرها آمده بود که اسدی به سیدجلال سیلی زده. سیدجلال هم مدعی شده که ۱۰۰ سال سیاه بزرگتر از اسدی هم نمی تواند به او سیلی بزند. اسدی در جواب سیدجلال می گوید:« بعد از بازی سیدجلال به نحوه بازی تیم ما ،آن هم با لحنی بد معترض بود. من هم دخالت کردم و گفتم که شما هم خیلی تاکتیکی بازی نکردید. یک بگو مگوی کوچک بوجود آمد اما سیدجلال چون سنش بالا رفته، نمی داند چه می گوید و بیخودی هیجان می دهد. حرفهای او را جدی نگیرید و زیاد فکرتان را مشغول نکنید. ضمن اینکه در شخصیت من نیست که با کسی درگیری فیزیکی پیدا کنم یا کسی را بزنم. من جایگاه خودم را می دانم و امیدوارم که سیدجلال هم اینطور باشد»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391