برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کری عشوری برای صادقیان: گلش را در گلدان بکارد!

چهارشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۱ — گل

پیام به ذوب آهن گل بزند؟ نمی دانم منظورش کدام گل بوده اما به او می گویم گلش را در گلدان بکارد»

سینا   عشوری

سینا عشوری، آچار فرانسه ذوب آهن است. از او در تمام پست‌ها جز دروازه بان استفاده می شود. سینا عشوری که این روزها مدافع راستذوب آهن است یکی از دوستان صمیمی پیام صادقیان محسوب می شود. سینا عشوری در آستانه بازی پرسپولیس- ذوب آهن، به شوخی اینگونه برای صادقیان کری می خواند:« پیام خیلی خوب می داند کهنباید سمت من پیدایششود. او را در زمین می بینم و فوتبال را نشانش میدهم.از قدیم می گویندکوه به کوه نمیرسد اما فوتبالیست به فوتبالیستمی رسد. من هم جمعه می رسم به پیام صادقیان و در زمین می بینمش.مطمئن باشد اجازه نمی دهیم نفس بکشد چه رسد به گل زدن. بازی روبروی پیام هیچ ترسی ندارد و بازیکنان ما هم از این تقابل نمی ترسند»

پیام صادقیان در مصاحبه ای مدعی شده که به ذوب آهن گل می زند. سینا عشوری در این باره می گوید:«پیام به ذوب آهن گل بزند؟ نمی دانم منظورش کدام گل بوده اما به او می گویم گلش را در گلدان بکارد»

اما بخشی از صحبت های جدی سینا عشوری. او از مصاحبه پیام صادقیان ناراحت است. جایی که پیام گفته بود اگر به ذوب آهن گل بزند خیلی خوشحالی می کند. عشوری می گوید:«این قسمت از حرفهای من جدی است. از پیام انتظار نداشتم چنین مصاحبه ای انجام دهد. حرفهای او به من که بازیکن ذوب آهن هستم برخورد چه رسد به کادر فنی و مدیریت. او در ذوب آهن، پیام صادقیان شد و باشگاه برای او زحمت کشید. پیام از تیم نونهالان در ذوب آهن بازی کرد و به فوتبال ایران معرفی شد. به نظر من او نمک نشناسی کرد که این مصاحبه را انجام داد و من واقعا از دست او ناراحتم»

عشوری که یکی از بازیکنان کلیدی ذوب آهن است درباره بازی می گوید:« من نمی گویم حتما بازی را می بریم اما محکوم به برد هستیم. نیم فصل دو.م برای ما خیلی سختتر از نیم فصل اول است. باید واقع بین باشیم. وضعیت تیم ما خطرناک است و به همین دلیل باید روبروی هر تیمی فقط به فکر ۳ امتیاز باشیم. حالا می خواهد نام این تیم پرسپولیس باشد یا تیم دیگری. بازیکنان و کادر فنیپرسپولیس قابل احترام هستند اماما نه برای مساوی بلکه برای برد به زمین می رویم تا به وضعیتمان در جدول سر و سامان بدهیم.مطمئن باشید روز سختی را برای پرسپولیس رقم می زنیم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391