برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آودوکیچ:منتظر بازی با ایران هستم تا دوستانم را ببینم

چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۳ — گل

من فکر می کنم بوسنی تیم بسیار خوبی است و شانس صعود به مرحله بعد را دارد.در حال حاضر تیم ما تیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم دارد.فکر می کنم می توانیم از گروهمان صعود کنیم

آسمیر آودوکیچ همان دروازه بان بوسنیایی پرسپولیس است کهدر زمان مربیگری مصطفی دنیزلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیابه جمع سرخپوشان تهرانی پیوست و عملکرد جالبی هم در این بازی‌ها داشت امادر کمال تعجبدر پرسپولیس نماند.حتیقبل از شروع فصل جاریو زمانی که صحبت از رفتن نیلسون بود هم بار دیگر بحث پیوستن آودوکیچ به پرسپولیس مطرح شد که باز هم این بازگشت نافرجام ماند.

آودوکیچ در حال حاضر دروازه بان سوم تیم ملی بوسنی است و البته شانس کمی برای جانشینیبگوویچ نامدار دارد اما حرف های این دروازه بان بوسنیایی درباره همگروهی با ایران ورویارویی با ایران می تواند جالب باشد.

الان کجا هستی و در کدام تیم بازی می کنی؟

من در تیم بوراک باینالوکا در لیگ بوسنی بازی می کنم.

مدتی قبل و در ابتدای فصل لیگ برتر فوتبال ایران دوباره بحث حضورت در پرسپولیس و فوتبال ایران مطرح شد.چرا برنگشتی؟

من اطلاع داشتم که پرسپولیس مرا می خواهدو دنبال این است کهقبل از شروع فصل با من قرارداد ببندد اما این اتفاق نیفتادچون پرسپولیس در درخواستش جدی نبود.واقعا نمی دانم چرا با من قرارداد امضا نکردند اما خودم خیلی دوست اشتم این اتفاق بیافتدو آرزوی بزرگم بود که این اتفاق بیافتد.

با وجود نمایش های خوب در ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و مقبولیتی که نزد هواداران این تیم به دست آوردی چرا در پرسپولیس نماندی؟

وقتی در پرسپولیس بودم عاشق تماشاگرانو همچنین باشگاه بودم.باشگاه و هواداران هم خیلی خوب از من حمایت می کردند.هوادران هم من را می خواستندو دوست داشتند در تیم بمانم .خودم هم خیلی دوست داشتم این اتفاق بیافتد اما باشگاه نمی خواست با من تمدید کند و من واقعا از این مساله ناامید شدم.

این درست است که پول زیادی از پرسپولیس طلب کرده بودی؟

نه این حقیقت ندارد اما باشگاه قبلی من طبق قراری که با باشگاه پرسپولیس داشت در صورت تمدید قراردادم مقداری پول می خواست و باید می گرفت.

چرا به دیگر تیم های ایرانی که ظاهرا از آنها پیشنهاد داشتی نرفتی و چرا حاضر نشدی به فوتبال ایران برگردی؟

بله من چند پیشنهاد ازتیم های ایرانی داشتم اما این پیشنهادها خوب نبودندو به همین خاطر تصمیم گرفتم در بوسنی بمانم.

حتما از قرعه کشی جام جهانی خبردارشده ای. تیم شما قابلیت صعود از این گروه را دارد؟

من فکر می کنم بوسنی تیم بسیار خوبی است و شانس صعود به مرحله بعد را دارد.در حال حاضر تیم ماتیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم دارد.فکر می کنم می توانیم از گروهمان صعود کنیم.

ایران چطور.می تواند صعود کند؟

ایران هم شانس صعود دارد و می تواند از گروهش صعود کند.فکر می کنمبرای دوم شدن در این گروه یک رقابت جدی بین بوسنی،ایران و نیجریه به وجود بیاید.

تو در دیدارهای قبلیدوستانه ایران و بوسنی که البته بیشتر با برد ایران همراه بوده حاضر بوده ای؟

نه نبودم اما فکر می کنم تیم ما الاننسبت به گذشته خیلی قویتراست.

از تقابل با ایران چه حسی داری و اینکه اگر مقابل همبازیان سابقت رودررو شویچه حسی خواهی داشت؟

من منتظر بازی با ایران خواهم بود.ملاقات دوباره با افرادی که برای من عزیز بودند وزمانی که در ایران بودم با من رفتار خوبی داشتند برایم جالب است.این فرصتی است که از همه آنها تشکر کنم و سلامم را به آنها برسانم.

اینکه در تیم ملی بوسنی تقریبا همه به جز خودت و چند نفر دیگر در بهترین لیگ‌ها بازی می کنند می تواند باعث صعود از مرحله گروهی جام جهانی شود؟

بله بازیکنان ما در لیگ های بزرگ و تیم های قدرتمند بازی می کنند و تجربه حضور در تیم های قدرتمندی را دارند .فکر می کنم بوسنی با استفاده از این بازیکنانمی تواند به نتایجی عالی در جام جهانی دست پیدا کند.

با حضور بگوویچ شانسی برای بازی در تیم ملی داری؟

تیم ملی بوسنی دروازه بان بسیار بزرگی دارد که در بهترین لیگ بازی می‌کند و من شانس خیلی کمی دارم تا به جای او در جام جهانی باز کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391